Головна  →  Новини  →  27 жовтня 2021

А ви вже обрали управителя для власного будинку?

А ви вже обрали управителя для власного будинку?

 

Шановні деснянці!

Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва» повідомляє вас, що з метою реалізації положень Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015 р. № 417-III вам необхідно створити ініціативну групу співвласників для проведення загальнобудинкових зборів по обранню управителя та подальшого заключення Договору про надання послуг з управління вашим багатоквартирним будинком.

Комунальне підприємство прагне забезпечити належну якість послуг за помірну ціну й надалі забезпечуватиме ваш будинок гарантованим стандартом обслуговування та поступово поліпшуватиме свою роботу.

Запрошуємо до співпраці.

Контактна інформація: КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва» на вул. Закревського, 15, пн.-пт. з 8:00 до 17:00, тел: 067-408-06-57.

Нормативно-правова база:

ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

ЗУ «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

ЗУ «Про житлово-комунальні послуги».

Постанова КМУ «Про затвердження Правил надання послуг з управління багатоквартирним будинком та Типового договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком».

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА