Головна  →  Новини  →  13 жовтня 2021

«З добром до людей, з любов`ю до України»

«З добром до людей, з любов`ю до України»

 

«З добром до людей, з любов`ю до України». Виставу про молоду дівчину-патріота, яка добровольцем відправляється на Схід України відстоювати суверенітет України, про українські традиції та звичаї переглянули члени Спілки ветеранів АТО та члени їх родин у фойє кінотеатру «Флоренція».

Організували та провели виставу майстриня, посол Миру, волонтер Тетяна Володимирівна Коломицька та її донька Карина, випускниця Київського національного університет культури та мистецтв.

На початку вистави присутні мали змогу ознайомитися з виставкою українського етнічного одягу, вишиванок, рушників, які власноруч виготовила Тетяна Коломицька.

У виставі звучали пісні, вірші, в яких оспівувалися краса української землі, любов до рідної Батьківщини.

Тетяна Володимирівна охоче ділиться своїм умінням вишивати, виготовляти ляльок-мотанок, оберегів. Так нещодавно жінка провела майстер-клас з виготовлення янголяток-мотанок для працівників Центру надання адміністративних послуг Деснянського району.

«Народилася в родині народних умільців і майстерність з виготовлення ляльок-мотанок дісталася мені у спадок від бабуся. Коли брала в руки голку, то бабуся мені казала – голка тут ні до чого, ці ляльки – мотанки. Сьогодні ми виготовляємо янголяток, яких передамо нашим військовим на Схід України», – говорить Тетяна Коломицька.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА