Головна  →  Новини  →  23 серпня 2021

Вперше зафіксовано новий Рекорд України та представлено творчість 62 країн світу

Вперше зафіксовано новий Рекорд України та представлено творчість 62 країн світу

 

Запальні хореографічні композиції, пісні різними мовами світу лунали сьогодні  зі сцени  Фестивалю «Етнічний віночок», «Ми різні, але ми єдині. Ми діти твої, Україно!» з нагоди Дня Державного Прапора України та 30-річчя Незалежності України.

На Фестивалі, який пройшов сьогодні на площі поруч з адміністративною будівлею Деснянської райдержадміністрації, що перетворилася на концертну залу просто неба, було представлено національну культуру 62 країн світу – Африканської, Турецької, Польської, Іспанської, Узбецької, Азербайджанської, Сербської, Єврейської, Німецької, Східної, Французької, Грузинської, Балканської, Ізраїльської, Іранської, Єгипетської, Індійської, Іракської, Болгарської, Марокканської, Циганської та інших громад, які проживають на території України.

Учасники та вихованці творчих колективів  представили глядачам справжній етнічних віночок з національних хореографічних композицій, пісень представлених країн світу.

Почесні гості Фестивалю – голова Деснянської райдержадміністрації Дмитро Ратніков та Народна артистка України, громадська діячка Раїса  Недашківська привітали деснянців зі святом. Раїса Степанівна передала деснянцям святий вогонь, який привезла з поїздки до Єрусалиму, побажавши миру, злагоди та процвітання району, місту та державі.

Учасники та гості Фестивалю стали свідками встановлення та фіксації  нового Рекорду України у категорії «Вперше. ІТ-технології»  з унікального поєднання сучасних інформаційних технологій та краси української вишивки – QR-код, вишитий українським орнаментом, який представляє фільм про Деснянський район.

Також на Фестивалі працювали майстер-класи з бойових мистецтв, національного прикладного мистецтва, каліграфії, розпису на тілі, аквагриму; дитячі ігрові зони; фотозони; було представлено виставку предметів мистецтва, побуту, одягу різних національностей; проводилися  конкурси та рухливі розваги, розіграші подарунків та призів.

 ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА