Головна  →  Новини  →  26 травня 2021

У Деснянському районі відкрито новозбудований дитячий садок № 327

У Деснянському районі відкрито новозбудований дитячий садок № 327

 

Сьогодні мер Києва Віталій Кличко відкрив новозбудований дитячий садок № 327 на вулиці Радунській, 7б.

«Тут, у 24-му мікрорайоні житлового масиву Вигурівщина-Троєщина раніше була стихійна парковка. В 2019-му році ми розпочали будівництво і звели новий – один із найкращих дитячих садків у Києві. Це – сучасний, гарний садок – із басейном, зі спортивним та музичним залами, танцювальним класом, з кабінетами логопеда і психолога, інтерактивною кімнатою. Також оснастили найсучасніший харчоблок, медичний пункт. Будівля утеплена, повністю енергоефективна, обладнана сучасними системами вентиляції та опалення. Усе освітлення в садку – енергозберігаюче. Я переконаний, що всі батьки хотіли б, щоб їхні діти відвідували саме такі сучасні садочки з такими комфортними умовами», – сказав мер Києва Віталій Кличко на відкритті садочка та додав, що це вже 33 дошкільний навчальний заклад, збудований чи повністю реконструйований за останні кілька років у столиці.

Розрахований садочок на 260 місць – 14 груп.

Як і в усіх садочках столиці, в цьому дитячому закладі встановили відеоспостереження – як внутрішнє, так і зовнішнє, охоронну сигналізацію, систему протипожежного захисту, домофонний зв’язок на вході на територію і в будівлю. Також заклад облаштували і для комфорту маломобільних відвідувачів. Територія садочка облаштована та озеленена і для прогулянок та ігор дітей на свіжому повітрі.

Садок уже внесли в систему електронного запису. Тож батьки можуть записувати до нього дітей. Заклад розпочне роботу із 1 червня.

За останні кілька років у Києві збудували або повністю реконструювали 9 шкіл та 33 дитсадки.

 ФОТОЗВІТ

Фото – на Офіційному порталі Києва за посиланням: https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_vidkriv_novozbudovaniy_dityachiy_sadok_na_troyeschini_foto/

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА