Головна  →  Новини  →  9 квітня 2021

У застосунку «Київ Цифровий» запрацювали зручні сервіси для водіїв

У застосунку «Київ Цифровий» запрацювали зручні сервіси для водіїв

 

Увага, деснянці!

У новій версії удосконалили сервіси паркування та повернення евакуйованих автівок. Тепер автомобілісти можуть отримувати інформацію і тарифи з муніципальних, перехоплюючих і приватних паркінгів міста. Окрім того, для сервісу евакуації створили QR-код, щоб повернення автівок зі штрафмайданчиків проходило швидше й комфортніше – без друку заяви та додаткових документів.

Застосунок і раніше дозволяв сплатити штраф у смартфоні та забрати автівку зі штрафмайданчика без черг. Відтепер водіям нетреба навіть друкувати заяву на повернення авто.

Достатньо лише сплатити штраф узастосунку тадочекатися затвердження заяви. Після затвердження користувач отримує QR-код, який потрібно показати поліцейському наштрафмайданчику. Після сканування QR-коду поліцейський побачить, чибула оплачена евакуація, аводій зможе забрати автівку.

Крім того,додали приватні таперехоплюючі парковки ірозташували їх на детальній мапі міста разом ізмуніципальними.

Дані про паркмайданчики завантажуються з інформаційно-аналітичної системи «Майно». Водії можуть знаходити парковки за номером або розташуванням, переглядати кількість паркомісць і тарифи, прокладати маршрути допарковок.

Для приватних парковок – сервіс надає інформацію про тарифи й способи оплати на парковці.

Нова версія застосунку «Київ Цифровий» вже доступна для безкоштовного завантаження на «iOS» та «Android».

За матеріалами: https://kyivcity.gov.ua/news/u_miskomu_zastosunku_kiv_tsifroviy_udoskonalili_servis_parkuvannya_ta_povernennya_evakuyovanikh_avtivok/.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА