Головна  →  Новини  →  23 грудня 2020

Ірина Алєксєєнко: «Фестиваль «Повір у себе» – одна з яскравих подій нашого району»

Ірина Алєксєєнко: «Фестиваль «Повір у себе» – одна з яскравих подій нашого району»

 

Пандемія COVID-19 цього року внесла свої корективи у святкування Фестивалю «Повір у себе», але не зменшила бажання деснянців продемонструвати свої таланти.

Відтак, у соціальних мережах вперше відбувається фестиваль талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе». Цьогорічний захід підпорядкований темі «Промінь здоров’я осяє життя», в рамках якої пройшла виставка робіт та святковий концерт.

Метою фестивалю є виявлення та розвиток творчих здібностей дітей та молоді з інвалідністю, формування у громадськості неупередженого ставлення до людей із інвалідністю, а також ідеї інклюзивного суспільства – суспільства рівних можливостей.

«Шановні діти, батьки та гості фестивалю! Вже 22 рік поспіль у Деснянському районі проходить фестиваль «Повір у себе», який дарує вам (його учасникам) – натхнення та бажання творити, можливість реалізувати себе, а нам (глядачам) – надзвичайну радість від вашого таланту. За ці роки проведення фестивалю ви знайшли багато друзів, виросли творчо, розкрили свої таланти і повірили в себе та свої можливості. Фестиваль – це визнання вашого творчого потенціалу, вашої творчої потреби бути корисними та цікавими суспільству. Міська та районна влада, соціальні служби Деснянського району турбуються про вас. Сьогодні чимало робиться для того, щоб ви могли вести соціально активний спосіб життя. Фестиваль «Повір у себе» – це одна з яскравих подій нашого району. Хочу подякувати всім учасникам фестивалю, всім друзям фестивалю, всім організаторам, які вклали в цей фестиваль частинку своєї душі. Цьогоріч фестиваль пройде в оновленому форматі. Ми будемо спостерігати за вами з екранів і ви не зможете почути наші оплески, але, повірте, ми підтримуємо вас, цінуємо і захоплюємося вашим талантом», – привітала усіх дотичних до події в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко.

Концерт – https://drive.google.com/file/d/1q40pOjU2httS5b5JiQxZd5dDspwxNRax/view?fbclid=IwAR3Zsdgw6DSTSkeAfTAp535mQlLq7Yj5tfWZmXh7zshxuxnef3g1SRL6gnM .

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА