Головна  →  Новини  →  6 жовтня 2020

На Лісовому кладовищі триває спорудження Меморіалу воїнам загиблим в АТО/ООС

На Лісовому кладовищі триває спорудження Меморіалу воїнам загиблим в АТО/ООС

 

Над створенням Меморіалу воїнам загиблим в АТО/ООС працюють всі райони лівого берега столиці – Деснянський, Дніпровський та Дарницький. Таке відповідальне відношення до пам’яті загиблих столичан підтримують в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко, голова Дніпровської райдержадміністрації Ігор Щербак та голова Дарницької райдержадміністрації Ярослав Лагута.

Сьогодні учасники наради обговорили необхідні роботи для виконання до 13 жовтня, коли в День пам’яті захисників України на кладовищі відбудеться вшанування Героїв, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. До цього дня планується завершення облаштування алеї та головного майданчика ФЕМ-покриттям, встановити лави, провести бетонування підпірної стінки, благоустрій прилеглої території.

«Ми шанобливо і з трепетом відносимося до кожного захисника України та членів їх родин, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет України. Місія нашого покоління – увіковічити ім’я кожного з них та не дати їм бути забутими з плином часу. Добре, що всі райони лівого берега столиці це розуміють та спільно долучаються до реалізації даного проєкту», – зазначила Ірина Миколаївна.

Довідково.

Участь у нараді також взяли заступник голови Дніпровської райдержадміністрації Алла Загородня, заступник голови Деснянської РДА Іван Карасьов, перший заступник голови Дарницької райдержадміністрації Микола Калашник, голова ГО «Київська міська спілка ветеранів АТО Деснянського району» Олег Нишпор, представники райдержадміністрацій та комунальних служб.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА