Головна  →  Новини  →  30 вересня 2020

«BiblioHub» Деснянського району – найкращий бібліотечний простір у столиці!

«BiblioHub» Деснянського району – найкращий бібліотечний простір у столиці!

 

Таке резюме мера столиці Віталія Кличка після відвідання нової сучасної бібліотеки «BiblioHub» у приміщенні колишньої бібліотеки для дітей № 115 по вул. Бальзака, 28. Не дарма, саме сьогодні, у Всесвітній день бібліотек, «Alma Mater» офіційно відкрила свої двері для допитливих юних деснянців та їх батьків. Тут кожен відвідувач не буде нудьгувати та знайде для себе цікаве дозвілля.

Директорка ЦБС Деснянського району Тетяна Оврас провела меру екскурсію залами, продемонструвавши усі «принади» нового місця знань. Тут чимала кількість різноманітних залів, літня тераса, «тихі кімнати», величезний обсяг літератури, 3-D принтер і багато-багато іншого.

Сьогодні бібліотека обслуговує 7 тисяч 850 користувачів на рік. Мета – створити нову модель бібліотеки, змінити дизайн, опції та обслуговування читачів. Нині приміщення поділили на зони за сучасними стандартами. Це – відкритість, комфортність, креативність, мобільність, багатофункціональність, чіткість навігації по бібліотеці та безпека.

Приміщення має два поверхи: на 1-му – розмістяться абонементні зали та книгосховища, гардеробна та санітарні приміщення; на 2-му – читальні зали, ігрова кімната, адміністративні приміщення. «BiblioHub» також поділено на: зону сучасних комп’ютерних технологій, літературно-мистецьку зону, зону творчості, виставкову зону, зону вивчення іноземних мов, батьківську зону, розвиваючу зону для дошкільнят, релакс-зону.

«Створення найкращого бібліотечного простору у столиці – титанічна щоденна робота міської та районної влади. Завдяки досвіду, наполегливості і таланту вдалося створити чудове місце для саморозвитку та відпочинку. Радо запрошуємо маленьких читачів і їх батьків поринути у світ знань та відпочити від буденних справ!», – зазначила Ірина Алєксєєнко.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА