Головна  →  Новини  →  29 вересня 2020

На Лісовому масиві з’явився «Європейський двір»

На Лісовому масиві з’явився «Європейський двір»

 

Серед переможців міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування 2020-го року – ОСН «Будинковий комітет» Проспект Лісовий, 10» з проєктом «Європейський двір».

Разом з активними мешканцями будинку актив органу самоорганізації населення займається благоустроєм та озелененням прибудинкової території. На клумбах висаджені рідкісні дерева, квіти та кущі, зроблено ландшафтний дизайн. Але клумби та зелені насадження періодично пошкоджували, зривали та ламали квіти, витоптували посіяну траву та паркували автомобілі. За допомогою проєкту встановлено паркан європейського типу та приведено в належний естетичний вигляд і стан прибудинкову територію.

«Завдяки участі в цьому конкурсі наш проєкт реалізований! Дякую за підтримку!», – зазначила керівник ОСНу Жанна Слободенко.

Довідково.

Міський конкурс проєктів і програм розвитку місцевого самоврядування було започатковано у 2012-му році з метою стимулювання реалізації органами самоорганізації населення (ОСН) місцевих ініціатив мешканців територій та якісного виконання власних повноважень. Цьогорічний конкурс відбувався протягом квітня-липня 2020-го року. Відповідний перелік переможців затверджено розпорядженням Київської міської державної адміністрації № 1119. Кошти на реалізацію проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування передбачені у міській цільовій програмі «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020-2022 рр.» та у бюджеті міста Києва на 2020-й рік.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА