Головна  →  Новини  →  25 вересня 2020

У жовтні заплановане відкриття сучасного дитячого садка № 327 по вулиці Радунській

У жовтні заплановане відкриття сучасного дитячого садка № 327 по вулиці Радунській

 

У 24-му мікрорайоні проживає близько 15 тисяч мешканців, тому потреба у місцях в дитячих садочках – надзвичайно висока. Водночас, для мешканців мікрорайону в пішій доступності працює тільки один дитячий садок на 160 місць. Тому на цю подію вже з нетерпінням очікують сотні маленьких деснянців та їх батьки.

Сьогодні заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп, в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко, кандидати в депутати Київради Ганна Старостенко та Михайло Іщенко, представники КП «Житлоінвестбуд-УКБ», підрядної організації перевірили прогрес будівництва сучасного ДНЗ № 327 по вулиці Радунській.

Учасники наради оглянули територію закладу освіти та напрацювали алгоритм спільних дій, щоб заклад освіти відкрив свої двері для маленьких деснянців у жовтні цього року.

«Найближчим часом у нашому районі відкриється один з найсучасніших дошкільних навчальних закладів у столиці. Це результат кропіткої роботи міської та районної влади, адже діти мають зростати та розвиватися у найкращих умовах поруч з власною домівкою», – зазначила Ірина Алєксєєнко.

Довідково.

Новий садок по вулиці Радунській зводиться на ділянці, яку раніше займала стихійна парковка. Розрахований заклад дошкільної освіти на 260 місць – 14 груп. Це сучасний садок – з басейном, спортивними та актовими залами, кабінетами логопеда і психолога. Будівля буде повністю енергоефективною, з сучасними системами вентиляції та опалення. Все освітлення в садку – енергозберігаюче. В приміщенні встановлено бойлери. Як і в усіх садочках столиці, в дитячому закладі буде встановлено відеоспостереження – як внутрішнє, так і зовнішнє, охоронну сигналізацію, домофонний зв’язок на вході на територію і в будівлю.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА