Головна  →  Новини  →  1 вересня 2020

Шановні діти, педагоги, батьки!

Шановні діти, педагоги, батьки!

 

Перше вересня – це особливе свято, тому що 1 вересня – це День знань.

Незвичним буде цей навчальний рік. Він вимагатиме від кожного учасника освітнього процесу надзвичайної дисципліни, витримки та бажання отримати знання за будь-яких умов.

Сьогодні ми починаємо цінити те, що до цього часу нам здавалося звичним – живе навчання та спілкування вчителя з учнями, дружні стосунки між однокласниками та можливість знаходитися разом в одному класі, організовувати та брати участь у цікавих заходах.

2020-й рік став значним випробуванням для освітян, які відкрили в собі нові творчі здібності, таланти у світі сучасних технологій діджиталізації. І надалі продовжуйте розвивати всі можливі канали комунікації.

Лише злагоджена командна робота та індивідуальна відповідальність кожного допоможе нам якісно та безпечно продовжувати навчання та виховання молодого покоління. Власний приклад дорослих – найкращий стимул для дітей.

Вдячна кожному з Вас за професіоналізм, організованість та готовність до змін.

Бажаю Вам, дорогі друзі, здоров’я, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань. Нехай завжди з Вами буде поруч підтримка та розуміння Ваших близьких та знайомих.

Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року та Днем знань!

Зі святом!

 

З повагою,

В.о. голови Деснянської райдержадміністрації Ірина АЛЄКСЄЄНКО

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА