Головна  →  Новини  →  3 серпня 2020

З 5 до 16 серпня у ЦНАПі Деснянського району не буде здійснюватися прийом документів для державної реєстрації юросіб, ФОП та ГФ

З 5 до 16 серпня у ЦНАПі Деснянського району не буде здійснюватися прийом документів для державної реєстрації юросіб, ФОП та ГФ

 

Увага, деснянці!

Інформуємо, що з 5 по 16 серпня 2020 року відбуватиметься впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. У зв’язку з тим, що відбуватиметься перенесення даних зі старого реєстру до нового, доступ реєстраторів до ЄДР з 7 серпня буде відсутній.

В період впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру з 00:00 5 серпня 2020 року до 23:59 16 серпня 2020 року, прийом документів, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, здійснюватися не буде.

Просимо вибачити за тимчасові незручності та запланувати проведення реєстраційних дій (реєстрацію юридичних осіб та ФОП, зміну директора, внесення змін до зареєстрованих даних тощо) до 5 серпня або ж після 16 серпня 2020 року.

Детальніше про оновлений ЄДР та його переваги за посиланням – https://bit.ly/2CxbZm2.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА