Головна  →  Новини  →  16 липня 2020

Невдовзі мешканці 24-го мікрорайону отримають довгоочікуваний сучасний дитячий дошкільний навчальний заклад. Розпочате у минулому році будівництво нового дитячого садочка по вулиці Радунській, сьогодні вже добігає до кінця.

Невдовзі мешканці 24-го мікрорайону отримають довгоочікуваний сучасний дитячий дошкільний навчальний заклад. Розпочате у минулому році будівництво нового дитячого садочка по вулиці Радунській, сьогодні вже добігає до кінця.

 

Депутат Київради Ганна Старостенко, в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко, начальник районного Управління освіти Тамара Постолюк перевірили, як проходить будівництво та чи дотримуються строки проведення робіт.

 «Розроблено та подано на розгляд Київської міської ради проєкт рішення «Про створення комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 327 Деснянського району міста Києва». Закладу присвоєно номер – 327. Після введення в експлуатацію об’єкта будівництва та передачі будівлі на баланс Управління освіти Деснянської райдержадміністрації, буде здійснено організаційно-правові заходи щодо призначення керівника установи, внесення до мережі закладів дошкільної освіти Деснянського району та включення до системи електронного запису дітей до закладів дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва», – говорить Ірина Алєксєєнко.

 Довідково.

У 24-му мікрорайоні проживає близько 15 тисяч мешканців, тому потреба у місцях в дитячих садочках – надзвичайно висока. Водночас, для мешканців мікрорайону в пішій доступності працює тільки один дитячий садок на 160 місць. Новий садок по вулиці Радунській зводиться на ділянці, яку раніше займала стихійна парковка.

 Розрахований заклад дошкільної освіти на 260 місць – 14 груп. Це сучасний садок – з басейном, спортивними та актовими залами, кабінетами логопеда і психолога. Будівля буде повністю енергоефективною, з сучасними системами вентиляції та опалення. Все освітлення в садку – енергозберігаюче. В приміщенні встановлено бойлери. Як і в усіх садочках столиці, в дитячому закладі буде встановлено відеоспостереження – як внутрішнє, так і зовнішнє, охоронну сигналізацію, домофонний зв’язок на вході на територію і в будівлю.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА