Головна  →  Новини  →  9 липня 2020

У школах Деснянського району може бути впроваджена програма «Юний Лайфгард»

У школах Деснянського району може бути впроваджена програма «Юний Лайфгард»

 

Школа повного дня № 307 Деснянського району може стати першою школою міста, в якій буде запроваджено програму «Юний Лайфгард».

Програма «Юний Лайфгард» («Junior Lifeguard») робить лише перші кроки в Україні, хоча в багатьох країнах світу вже стала частиною шкільної навчальної програми. У Києві її було запроваджено у 2016-му році за світовим стандартом програм з лайфсейвінгу для дітей.

Програма «Юний Лайфгард» – частина волонтерського проекту «Пляжний патруль», який було ініційовано небайдужими мешканцями міста Києва, які об'єдналися з метою попередження недопущення нещасних випадків на воді.

Сьогодні програму «Юний Лайфгард» було презентовано освітянам Деснянського району.

«Офіційна статистика Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я свідчить – за кількістю жертв утоплень Україна посідає невтішне шосте місце зі 117 країн у розрахунку на 100 тис. осіб. Українці тонуть в 5-20 разів частіше, ніж американці, британці, австралійці. Втеплення – друга (після ДТП) причина раптової смертності серед дітей та підлітків», – говорить ідейний лідер, творець волонтерського проекту «Пляжний патруль», людина, що започаткувала лайфсейвінг-рух в Україні Денис Пікалов.

За результатами роботи залучених до проекту «Пляжний патруль» волонтерів на пляжах Києва за час їх патрулювання під час літнього оздоровчого сезону зменшилася кількість нещасних випадків, що стало можливим завдяки просвітницькій роботі.

«Програма «Юний Лайфгард» розрахована на дітей віком від 8 до 12 років, адже потрібно закладати правила безпеки на воді ще з малечку. Лайфсейвінг розвиває у дітей повагу до водної стихії, формує гуманне мислення, лідерські якості, дає можливість на практиці освоїти правила поводження у воді на пляжі, в басейні», – додає Денис Пікалов.

Під час презентації програми освітяни обговорили можливість впровадження пілотного проекту «Юний Лайфгард» у школі повного дня № 307.

Довідково.

Програму «Юний Лайфгард» було презентовано за сприяння депутата Київради Ганни Старостенко. У обговоренні також проекту взяли участь в.о. голови

Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко та начальник районного Управління освіти Тамара Постолюк.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА