Головна  →  Новини  →  9 липня 2020

Основні напрямки та показники роботи Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за червень 2020 року

Основні напрямки та показники роботи Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за червень 2020 року

Основні напрямки та показники роботи
Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації
за червень 2020 року

 

Управління праці та соціального захисту населення

(надалі - Управління)

Основна діяльність Управління здійснюється в штатному режимі, в межах встановлених правил карантину і переходу на адаптивний період, та направлена на убезпечення державних службовців і найбільш уразливих категорій населення від зараження гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2. В таких умовах здійснені заходи щодо обмеження особистого прийому громадян, налагоджена діяльність Управління онлайн/офлайн у форматі a&q та через скриньку, працює «гаряча лінія» фіксованого телефонного зв’язку.

В період 01-25.06.2020  до Урядового контактного центру Урядова «гаряча лінія» 1545 та КБУ «Контактний центр міста Києва» надійшло 234 звернення від громадян з питань соціального захисту, всього за період з 01.04.2020 по  25.06.2020 в Управлінні опрацьовано 7908 звернень.

За сприянням Єдиного центру координації дій допомоги малозахищеним верствам населення при Київській міській державній адміністрації  4681 громадянину надані  продуктові набори, з них  забезпечено 1380 осіб, які перебувають на обліку в Територіальному центрі соціального обслуговування Деснянського району міста Києва.

У звітному періоді за напрямами основної діяльності досягнуто таких результатів:

Соціально-трудові  відносини

Згідно з даними Головного управління статистики у м. Києві  середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника  в Деснянському районі (за І квартал 2020 року) складала 11265 грн, та зросла порівняно з відповідним періодом 2019 року на 10 %.

Відповідно до рейтингової оцінки діяльності районних в місті Києві державних адміністрацій, рівень виконання показників: «Заборгованість із виплати заробітної плати, зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та платежів до Пенсійного фонду України в бюджетних установах та організаціях, а також на комунальних підприємствах, які передані до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій» та «Темп зростання (зменшення) обсягу заборгованості із виплати заробітної плати, зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та платежів до Пенсійного фонду України в бюджетних установах та організаціях, а також на комунальних підприємствах, які передані до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, у відсотках до початку року»  стабільно  утримується. За результатами виконання показників згаданого розділу Деснянський район міста Києва за травень 2020 року посів загальне рейтингове  1-8 місце.

Призначення державної соціальної допомоги сім'ям з дітьми

Протягом червня 2020 року призначено різні види державної соціальної допомоги 808 сім'ям з дітьми.  Загальна кількість осіб, які отримали допомогу становила -  19048. З метою посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми, в Управлінні  організованаробота по призначенню згаданої допомоги, на обліку перебуває  4 особи.

В Управлінні на обліку перебувало 1161 особова справа  багатодітних сімей, які  мають право на отримання допомоги    у  розмірі 1700 гривень за рахунок коштів державного бюджету  у вигляді субвенції до місцевих бюджетів/ надається одному з батьків дитини, що постійно проживають разом з дитиною.

Призначення житлових субсидій

Розраховано житлових субсидій для 11283 домогосподарств на суму 7244342 грн. У січні-червні  2020 року проведено 6 засідань Комісії  з розгляду спірних питань щодо призначення пільг та субсидій.

Відшкодування пільг

На обліку в Єдиному державному  автоматизованому реєстрі осіб,  які мають право на пільги за соціальною ознакою, згідно з чинним законодавством України перебувало20773 пільговиків, здійснено нарахування на суму 9167010 грн.

Відшкодування соціальних стипендій

Управління здійснює виплати соціальних стипендій, призначених студентам вищих навчальних закладів I - IV рівня акредитації, які навчаються за денною формою за державним замовленням, нараховані соціальні стипендії студентам вищих навчальних закладів на суму 614513 грн. 

Соціальний захист внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до єдиної Web - орієнтованої інформаційної технології формування сегменту  «Облік ВПО» ДП ІОЦ, у визначеному періоді в ДП ІОЦ єдиної Web - орієнтованої інформаційної технології формування сегменту  «Облік ВПО» в  Деснянському районі м. Києва обліковано 14902 особи, які переміщуються з тимчасово окупованої території,  районів проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил,  з них  10600 - сімей,  працездатних осіб - 6815, пенсіонерів - 2894,   481 -  осіб  з інвалідністю,   3001 - діти.

Соціальний захист осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

 На обліку перебувало 18078 особи, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, з них: 2732 - діти. Протягом червня місяця 2020 року призначено первинно  85  компенсаційні виплати, відповідно до заяв, які надійшли через скриньку або електронні засоби комунікації.

Забезпечення  технічними засобами реабілітації

Відповідно до постанови Уряду від 14 березня 2018 року № 238  «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб протезами верхніх та нижніх кінцівок, ортезами шарнірними на нижні кінцівки та кріслами колісними здійснюється згідно з договорами, укладеними органом соціального захисту населення з підприємством та особою з інвалідністю, дитиною з інвалідністю, іншою особою або їх законними представниками (тристоронній договір).

В Управлінні укладено такі договори:

- 42 договори на забезпечення протезом верхньої/ нижньої кінцівки/ ортезом шарнірним на нижню кінцівку;

- 45 договорів про забезпечення кріслом колісним;

Надання матеріальної допомоги малозабезпеченим особам

В рамках виконання заходів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки» надано матеріальну допомогу 609 малозабезпеченим особам на суму 1634697,20 грн/ середній розмір допомоги складав 2684,25 грн/особу.

Призначення державної соціальної допомоги громадянам,
які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю

У звітному періоді призначено державну соціальну допомогу 5 особам /всього 310 осіб, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю; здійснено призначення  тимчасової соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату – 13 особам/всього 74 осіб. 

Здійснення контролю за призначенням (перерахунку) пенсій,
 органами Пенсійного фонду України, згідно з чинним законодавством

У звітному періоді перевірено 197 пенсійних справ/всього 2078,  у тому числі, 197 пенсійних справ, по яких прийняте рішення про перерахунок пенсій.

Надання при народженні дитини одноразової
натуральної допомоги «пакунок малюка»

З метою захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства, відповідно до Порядку надання при народженні дитини натуральної допомоги  «пакунок малюка» за рахунок субвенції з державного бюджету, спеціалістами Управління прийнято  41 заяву/ видано 35 «пакунків малюка».

В розрізі виконання завдань основної діяльності Управління організована робота щодо надання послуги з догляду за дитиною до трьох років«муніципальна няня», призначена компенсація такої послуги/ оформлено 431 заява.

Комплекс реєстраційних послуг для новонароджених Є-Малятко

Відповідно до заяв, які надійшли через електронні засоби комунікації опрацьовано 137 звернень/заяв щодо призначення допомоги при народженні дитини.

 

Надання соціальних послуг населенню
Деснянського району міста Києва

У Територіальному центрі соціального обслуговування Деснянського району міста Києва (надалі - Територіальний центр)  за червень 2020 року 1398 громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують надання соціальних послуг, отримали 14912 соціальних послуг/50732 заходи, з них виявлено та взято на обслуговування 14 осіб.

З метою створення необхідних умов зворотного зв’язку, надання інформаційних послуг, оперативного реагування на гострі проблеми мешканців району, запроваджена робота «гарячої лінії» фіксованого телефонного зв’язку.

Догляд вдома/ представництво інтересів

У відділеннях соціальної допомоги вдома 884 громадянину похилого віку та особам з інвалідністю надано 6447 соціальних послуг догляду вдома/34278 заходів з придбання і доставки продовольчих, промислових та господарських товарів, медикаментів, допомоги у приготуванні їжі, прибирання житла, організації харчування, догляду за ліжко хворими, в тому числі 21 громадянину на платній основі надано 234 послуги догляду вдома/262 заходи на загальну суму 15,6 тис. грн.

На підставі визначених індивідуальних потреб 866 громадянам надано 1212 послуги представництва інтересів/2194 заходи щодо забезпечення супроводу у медичні заклади, відвідування у лікарнях, надання допомоги з оплати комунальних послуг, оформлення документів із соціально-правових питань, сприяння в отриманні адресної натуральної та грошової допомоги.

Соціальна адаптація та консультування людям похилого віку

У відділенні денного перебування дистанційно надано 35 громадянам  49 послуг консультування /108 заходів  та 137 особам 467 послуг соціальної адаптації /516 заходів.

Натуральна допомога

У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги 1115 громадянам надано 2963 соціальних послуг натуральної допомоги за місцем проживання, а саме:  продукти харчування, гарячі обіди, засоби особистої гігієни, миючі засоби, постіль, промислові товари на загальну суму 54,83 тис. грн, в тому числі 4 громадянам 80 послуг з доставки гарячого харчування за власні кошти,  68 послуг з ремонту одягу, 125 послуг перукаря, 1326 продуктових набори, які були доставлені громадянам за місцем проживання, що перебувають на обслуговуванні.

За рахунок коштів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки» 18 малозабезпеченим громадянам та особам з інвалідністю надано послуги з натуральної допомоги у вигляді гарячого харчування на загальну суму 18,53 тис. грн.

 

Соціальні та реабілітаційні послуги дітям з інвалідністю

У відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю під час карантину соціальні послуги з психологічної, педагогічної реабілітації, медичного супроводу, а саме: 85 дітям відповідно до індивідуальних програм реабілітації надано 2469 послуг/6073 заходів.

У відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю 35 дітям, які відвідують групи короткотривалого перебування надано 722 соціальних послуги консультування /1642 заходи.

Надано 100 послуг/199 заходів з трансфер-реверсу на спеціалізованому транспорті 12 дітям з інвалідністю, які відвідували групи повного, неповного та короткотривалого перебування.

Івент-діяльність

03.06.2020 з нагоди Дня захисту дітей250 дітей  з інвалідністю, дітей -сиріт, з малозабезпечених багатодітних родин, тимчасово переміщених осіб та дітей батьків з інвалідністю, які перебувають на обслуговувані в Територіальному центрі, отримали солодощі, засоби гігієни та продуктові набори від благодійників.

 

 

Управління освіти

Відповідно до рішення Київської міської ради від 12.12.2019 № 456/8029 «Про бюджет міста Києва на 2020 рік» та розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 01.06.2020 № 301 «Про внесення змін до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 04.02.2020 № 73 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в 2020 році за рахунок бюджетних коштів по Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації» по галузях «Освіта» та «Фізична культура і спорт»передбачено видатки на виконання робіт з капітального ремонту в закладах освіти Деснянського району в сумі 93 504,4 тис. грн. Станом на 26.06.2020 освоєно 9 103,9 тис. грн. (з них на реєстрації в казначействі  3 698,1 тис. грн.).

По галузі «Освіта» кошти в сумі 91 719,4 тис. грн. передбачено на:

-       капітальний ремонт місць загального користування в 15-ти закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 39, 136, 170, 175, 301, 508, 512, 689, 744, 755, 757, 768, 770, 784, 797) та в 16-ти закладах загальної середньої освіти (Гімназія «Троєщина», ЗЗСО №№ 23, 39, 119, 189, 192, 213, 218, 238, 249, 276, 293, 301, 307, 312, Вечірня (змінна) школа №18) на загальну суму 13 155 тис. грн. У 8-ми ЗДО (№№ 39, 136, 170, 175, 755, 757, 784, 797) та 2-х ЗЗСО (№№ 39, 192) роботи завершено, в ЗДО № 508 і 4-х ЗЗСО (№№ 119, 238, 301, Гімназії «Троєщина») роботи на стадії завершення. В 10-ти ЗЗСО (№№ 23, 189, 213, 218, 249, 276, 293, 307, 312, ВШ №18) роботи тривають. Для виконання робіт на інших об’єктах визначено підрядні організації та проходять процедури укладення договорів. Станом на 26.06.2020 освоєно 4 399,3 тис. грн. (з них на реєстрації в казначействі 1 560,2  тис. грн.).

-       відновлення груп в 2-х закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 745, 758) на суму  3 350 тис. грн. В обох закладах завершено проектні роботи. В ЗДО № 745 укладено договір з підрядною організацією, в ЗДО № 758 завершується процедура відкритих торгів. Станом на 26.06.2020 освоєно 65,7 тис. грн.

-       відновлення роботи закладу (ДНЗ № 782) на суму 5 000,0 тис. грн. Проведено коригування проектно-кошторисної документації в межах кошторисних призначень. Роботи тривають. Станом на 26.06.2020 освоєно 1 470,5 тис. грн. (з них на реєстрації в казначействі 314,3 тис. грн).

-       капітальний ремонт харчоблоків у 6-ти закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 34, 83, 111, 165, 512, 784) та в 22-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 119, 190, 207, 218, 247, 250, 251, 259, 264, 275, 276, 277, 282, 292, 293, 294, 300, 301, 311, 312, 313, 320) на загальну суму 30 765,9 тис. грн. В 4-х ЗДО (№№ 34, 83, 165, 784) та в 3-х ЗЗСО (№№ 250, 275, 320) роботи розпочато, в 16-ти ЗЗСО (№119, 190, 247, 251, 259, 264, 276, 282, 293, 294, 300, 301, 306, 311, 312, 313) роботи тривають, в ЗЗСО № 277 роботи на стадії завершення. В ЗДО №№111, 512 завершуються процедури відкритих торгів. По ЗЗСО № 292 здійснюються організаційно-правові заходи щодо перерозподілу коштів на ремонт покрівлі в даному закладі. Станом на 26.06.2020 освоєно 1 150,8 тис. грн. (з них на реєстрації в казначействі 840,1 тис. грн.).

-       капітальний ремонт покрівель в 9-ти закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 91, 94, 125, 512, 519, 520, 745, 780, 781), в 5-ти закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 277, 213, 218, 300, 312) та в 1-му закладі позашкільної освіти (ЦДЮТ) на загальну суму 6 759,4 тис. грн. В ЗДО № 520, ЗЗСО № 277 та ЦДЮТ роботи завершено, в ЗЗСО №300 і №312 роботи тривають. Для виконання робіт на інших об’єктах завершуються процедури укладення договорів з підрядними організаціями. Станом на 26.06.2020 освоєно 1 104,5 тис. грн. (з них на реєстрації в казначействі 624,6 тис. грн.).

-       капітальний ремонт спортивних залів з допоміжними приміщеннями в 2-х закладах загальної середньої освіти (СНВК «Київські Каштани», ЗЗСО № 189) на суму 1 769,8 тис. грн. В ЗЗСО № 189 роботи тривають, в СНВК «Київські Каштани» триває процедура визначення підрядної організації.

-       капітальний ремонт інженерних мереж та МІТП в 2-х закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 111, 776) та в 1-му закладі загальної середньої освіти (ЗЗСО № 147) на загальну суму 1 400 тис. грн. В обох ЗДО роботи тривають, в ЗЗСО № 147 роботи розпочались.

-       капітальний ремонт фасаду (підсилення основ фундаменту та фасаду) в 1-му закладі дошкільної освіти (ЗДО № 752) на  суму 630 тис. грн. Здійснюється коригування експертизи кошторисної документації.

-       капітальний ремонт пралень в 5-ти закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 12, 301, 721, 743, 796) на суму 2 000  тис. грн. В ЗДО №12 триває процедура електронної закупівлі. Для виконання робіт на інших об’єктах визначено підрядні організації та проходять процедури укладення договорів.

-       капітальний ремонт будівель та прибудинкової території в 7-ми закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 165, 170, 491, 742, 753, 771, 796) та в 1-му закладі загальної середньої освіти - проектні роботи (ЗЗСО № 282) на загальну суму 17 850 тис. грн. В ЗЗСО № 282 роботи на стадії завершення. По всіх ЗДО здійснюються організаційно-правові заходи щодо передачі функції замовника КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Деснянській РДА.

-       капітальний ремонт (заміна вікон) в 4-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 152, 218, 320, Гімназія «Києво-Могилянський колегіум») та в Управлінні освіти на загальну суму 1 615 тис. грн. В ЗЗСО № 320 роботи розпочато, на всіх інших об’єктах роботи завершено. Станом на 26.06.2020 освоєно 556,5 тис. грн. (з них на реєстрації в казначействі 2,3 тис. грн.).

-       капітальний ремонт вхідної групи в 1-му закладі загальної середньої освіти (СНВК «Київські Каштани») на суму 100,0 тис. грн. Проходить процедура електронної закупівлі робіт.

-       капітальний ремонт їдалень в 2-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 270, 306) на суму 1 578,7 тис. грн. В обох закладах тривають роботи.

-       капітальний ремонт стадіонів та спортивних майданчиків (проектні роботи) в 1-му закладі загальної середньої освіти (ЗЗСО № 293) на суму 500,0 тис. грн. Роботи на стадії завершення.

-       безбар’єрне середовище (капітальний ремонт вхідних груп зі встановленням пандусів) у 2-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО № 212, Вечірня (змінна) школа №18) на загальну суму 800 тис. грн. В обох закладах роботи тривають. Станом на 26.06.2020 освоєно 58,3 тис. грн. (з них на реєстрації в казначействі 58,3 тис. грн.).

Реалізація проектів-переможців громадського бюджету на загальну суму 4 445,6 тис. грн, а саме:

- проект громадського бюджету № 41 «Ремонт та облаштування футбольного майданчика гімназії № 283» на суму 2 966,0 тис. грн. Роботи тривають.

- проект громадського бюджету № 658 «Капітальний ремонт харчоблоку в школі № 306» на суму 1 479,6 тис. грн. Роботи тривають.

По галузі «Фізична культура і спорт» кошти в сумі 1 785 тис. грн. передбачено на:

- капітальний ремонт фасаду в 1-му закладі позашкільної освіти (ДЮСШ №14) на суму 1 470 тис. грн. Роботи розпочато.

- капітальний ремонт асфальтового покриттяв 1-му закладі позашкільної освіти (ДЮСШ №14) на суму 315 тис. грн. Роботи завершено. Станом на 26.06.2020 освоєно 298,3 тис. грн. (з них на реєстрації в казначействі 298,3 тис. грн.).

 

 

Управління культури, туризму

та охорони культурної спадщини

Відповідно до рішення Київської міської ради від 13.12.2018 № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2020 рік» по галузі «Культура» на 2020 рік виділено коштів загального фонду 21820,5 тис. грн. та 2858,4 тис. грн. коштів спеціального фонду (бюджету розвитку).

Протягом червня поточного року закладами культури, що знаходяться у підпорядкуванні Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації було витрачено коштів в сумі загального фонду  284,88 тис. грн. та спеціального фонду (бюджет розвитку) 1157,27 тис. грн.

Централізованою бібліотечною системою Деснянського району було  проведено 27 онлайн заходів, а саме: онлайн-зустрічі з письменниками, екологом, юристом; онлайн читання, відео лекції, віртуальні виставки та фієрії, літні мандри з книгою, майстер класи до різних святкових дат.

Вихованці шкіл мистецтв району взяли участь у 15 творчих заходах міста, отримали нагороди всеукраїнського та міжнародного рівнів.

 

 

Управління у справах молоді та спорту

Підпорядковані Управлінню установи:

- Центр навчання плаванню Деснянського району м. Києва;

- Деснянський районний у місті Києві Центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» ( далі - ДЦФЗН «Спорт для всіх»).

Відповідно до Програми  економічного і соціального розвитку  м. Києва на 2020 рік, бюджетні асигнування по галузі «Фізична культура і спорт» спеціальний фонд (бюджет розвитку) заплановано (бюджетний запит) – 5660,6 тис. грн.

Деснянський районний у місті Києві Центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» заплановано – 4160,6 тис. грн., фінансування заплановано з березня 2020 року:

- капітальний ремонт підвального приміщення пр. Маяковського, 26 А – 1160,6 тис. грн. Освоєно коштів (фінансування) – 1090,4 тис. грн. Стан освоєння 94 %.

- капітальний ремонт спортивного майданчику вул. Мілютенка, 44 - 2800,0 тис.грн;

- капітальний ремонт спортивного майданчику вул. Бальзака,54-а - 200,0 тис. грн.

Додатково спортивне обладнання: оголошені торги 16.04.2020 р. повторно 12.05.2020 р. - інвентар для фітнесу (орбітрек, бігова доріжка) на суму 400,0 тис. грн., аукціон 01.06.2020 р.

Центр навчання плаванню Деснянського р-ну м. Києва вул. Миколи Закревського, 67 А – 1500,0 тис. грн.,  фінансування заплановано з червня по серпень 2020 року:

- капітальний ремонт  фасаду ‒  990,0 тис. грн.

- капітальний ремонт приміщення – 700,0 тис. грн.

Протягом звітного періоду Управлінням та  Деснянським районним у місті Києві Центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»  проведено  2 спортивно-оздоровчих та  молодіжно-розважальних заходів, а саме: святкування «Дня молоді» та «Дня Конституції України» де були відзначені подяками та подарунками  лідери громадських організацій та активна молодь Деснянського району та Турнір з футболу до Дня Конституції України "КУБОК КОНСТИТУЦІЇ-2020".

Також в червні в Управлінні було проведено близько 20 індивідуальних робочих зустрічей з лідерами та активістами громадських організацій району з метою налагодження ефективного діалогу та партнерських відносин між адміністрацією та громадськістю у сфері реалізації державної молодіжної політики. 

 

 

Відділ охорони здоров’я

Продовжується реалізація Урядової  програми «Доступні ліки».

З 01.04.2019 запрацювала нова система видачі ліків за електронними рецептами.

НСЗУ забезпечено повернення коштів аптечним закладам, які заключили з нею договір і отримали право працювати в програмі «Доступні ліки».

Нова система фінансування дозволяє пацієнту отримати ліки в любій аптеці, з якою підписаний договір, незалежно від того де він проживає. З початку поточного року лікарями медичних закладів Деснянського району м. Києва виписано 26769 рецептів на відшкодування вартості лікарських засобів 17515 хворим, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.

Продовжується запровадження медичної реформи: кількість підписаних та внесених до електронної медичної системи декларацій станом на 29.05.2020 – 275137, що становить 74,5%.

 З 01.07.2018 запроваджено новий механізм фінансування закладів охорони здоров’я первинної ланки за принципом «гроші йдуть за пацієнтом» Національною службою здоров’я України. Тарифи на надання медичних послуг, пов’язаних з первинною медичною допомогою, встановлюються як капітаційна ставка за обслуговування одного пацієнта протягом календарного року.

Забезпечено реалізацію глобальної ініціативи стратегії Fast-Trask Cities у м. Києві (90х90х90) з покращення надання медичних послуг у сфері ВІЛ /СНІДу.  Станом на 30.06.2020 протестовано за допомогою швидких тестів 1493 особи, з них виявлено антитіла до ВІЛ у 23 випадках.

Функціонує 4 кабінети надання антиретровірусної допомоги за місцем проживання хворого.

З 01.04.2020 стартував ІІ етап медичної допомоги – надання вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги в закладах охорони здоров’я, які зареєстровані в єдиній медичній системі е-Healt та заключили угоду на медичне обслуговування з Національною службою здоров’я України.

Закладом, фахівці якого надають амбулаторну вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу пацієнтам на території Деснянського району за направленням сімейних лікарів та лікарів-педіатрів, є КНП «Консультативно-діагностичний центр» Деснянського району м. Києва.

 

 

Відділ контролю за благоустроєм

та збереженням природного середовища

Спеціалістами відділу контролю за благоустроєм та збереженням природного середовища Деснянської РДА щоденно проводиться обстеження території Деснянського району на предмет дотримання Правил благоустрою міста Києва, зокрема належного санітарно-технічного стану, унеможливлення виникнення несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання піскомету та листя. В разі виявлення порушень, порушникам вносяться приписи та/або складаються протоколи про адміністративні правопорушення, відповідно до ст. 152 КУпАП.

Станом на теперішній час під контролем спеціалістів відділу контролю за благоустроєм Деснянської РДА проведено роботи з прибирання стихійних навалів сміття за наступними адресами:

-        вул. Остапа Вересая;

-        вул. Мостищанська;

-        вул. Попудренка (біля ст. м. Чернігівська)

-        вул. Кубанської України, 20 (після демонтажу ТС);

-        вул. Милославська, 2-10;

-        вул. Мілютенка, 23 (після демонтажу ТС);         

-        вул. Пожарського (с. Троєщина);

-        вул. Деснянська;

-        просп. Броварський (біля ст. м. Лісова).

Окрема увага приділяється організації робіт по прибиранню стихійних сміттєзвалищ. Відтак, з ініціативними мешканцями селища Биківня, відділом із залученням соціально відповідального бізнесу було організовано та проведено роботи з прибирання сміття на проблемній локації в ммпз Биківня.

Також проведено прибирання вздовж прибережної смуги території затоки «Десенка-Чорторий» (навпроти ТРЦ «Sky Mall») за участю громадського активу.

Також спеціалістами відділу контролю за благоустроєм та збереження природного середовища спільно з відповідальними балансоутримувачами територій періодично проводиться робота по виявленню та ліквідації написів, що пропагують вживання наркотичних речовин, на фасадах будівель. У разі їх виявлення, вживаються оперативні заходи реагування.

 

 

Управління житлово-комунального господарства

Відповідно до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 04.02.2020 № 73 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в 2019 році за рахунок бюджетних коштів по Деснянській районній в місті Києві державної адміністрації» Управлінням житлово-комунального господарства заплановано провести капітальний ремонт житлового фонду Деснянського району на 309 обʼєктах на суму 163 613,28 млн.грн.

З початку поточного року 297 закупівель, заключено 285 договорів.

Відповідно до актів виконаних робіт виконано роботи на 157об’єктах.

Станом на 30.06.2020 профінансовано робіт на 80 961,8 тис.грн, виконано робіт на 78 195,2 тис.грн., а саме:

-       заміна вікон – 13 568,4 тис.грн.;

-       капітальний ремонт покрівлі – 4 851,0 тис.грн.;

-       капітальний ремонт сходових клітин – 17 519,0 тис.грн.;

-       капітальний ремонт інженерних мереж ХВП, ГВП, ЦО, каналізація – 3 279,3 тис.грн.;

-       капітальний ремонт з утеплення фасаду – 20 356,2 тис. грн.;

-       капітальний ремонт асфальтового покриття та внутрішньоквартальних проїздів – 9 911,2 тис.грн;

-       капітальний ремонт вхідних груп – 395,1 тис.грн.;

-       облаштування спортивних майданчиків – 660,6 тис.грн.;

-       капітальний ремонт ліфтів – 7 654,4 тис.грн.

 

 

Комунальне підприємство «Керуюча компанія
з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва»

В червні 2020 року підприємством та підрядними організаціями виконано ремонтні роботи поточного характеру житлового фонду на загальну суму 2 802,58 тис.грн, а саме:

- проведено ремонт покрівлі у 6 будинках, загальний обсяг виконаних робіт 617 кв.м на суму 152,92 тис. грн.;

- проведено ремонт внутрішньобудинкових мереж водопостачання, теплопостачання, каналізації (заміна труб та запірної арматури) в 39 будинках на суму 1 499,14 тис. грн.;

- зроблено герметизацію стиків зовнішніх стінових панелей в 31 будинку, загальний обсяг виконаних робіт 3 045,3 м.пог. на суму 395,68 тис. грн.;

- зроблено фасадні роботи в 9 будинках, загальний обсяг виконаних робіт 469 кв.м на суму 228,15 тис. грн.;

- проведено ремонт сходових клітин в 12 будинках, загальний обсяг виконаних робіт 3 204,35 кв.м, на суму 526,69 тис. грн.

Також за рахунок коштів підприємства:

- відновлено працездатність 31 ліфта на загальну суму 217,33 тис.грн;

- встановлено 145 енергозберігаючих освітлювальних приладів в 3 житлових будинках.

 

 

Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Деснянського району» міста Києва

За червень місяць 2020 року очищено 214 од. зливоприймачів та 137 од. оглядових колодязів, відремонтовано 6 од. зливоприймачів та 2 од. оглядових колодязів.

Щоденно проводяться роботи по прибиранню балансової вулично-шляхової мережі КП ШЕУ Деснянського району.

На балансовій вулично-шляховій мережі КП ШЕУ Деснянського району виконано поточним (дрібним) ремонтом 2 811 м2.

Влаштовано 1 острівець безпеки по вул. М.Цвєтаєвої, 6.

Завершені роботи по поточному (середньому ремонту) вул. Бикова площею 4 863 м2 та  вул. Т.Драйзера площею 5 741,3 м2. Проводяться роботи по поточному (середньому ремонту) вул. Пухівська та вул. Братиславська.

Додатково виконано заповнення швів асфальтобетонного покриття гумово-бітумною мастикою за допомогою плавильно-заливальної машини CRAFCO SUPER SHOT 125 DCRC у кількості 1 785 п.м.

 

Комунальне підприємство по утриманню

зелених насаджень Деснянського району м. Києва

У червні 2020 року проведено роботи із висаджування квітів 400 тис. шт. в т.ч. ампельних 2 тис. шт.

Проведено роботи із санітарної обрізки дерев – 195 шт., кущів – 3280 шт.

Проведено видалення сухостійних та аварійних дерев – 349 шт. та сухостійних кущів – 632 шт.

Проведено покос газонів на площі 84,86 га.

Встановлено обмежувальні стовпчики 29 шт. з метою унеможливлення заїздів автомобілів на зелену зону, відремонтовано 42 шт. лав та 15 шт. елементів на дитячих майданчиках.

Проведено роботу з капітального ремонту скверу по вул. Лісківській, 5а та 7а.

 

 

Комунальне підприємство «Ватутінськінвестбуд»

По напрямку діяльності «виконання функцій замовника в капітальному будівництві (по об’єктах Програми капітальних вкладень по Деснянському району)» за червень 2020 року  по об’єкту «Реконструкція стадіону зі штучним покриттям на вул. Драйзера, 2-б» завершені роботи по 2-й черзі будівництва, підготовлено для оформлення Акт готовності до експлуатації 2-ї черги , триває процес оформлення підписів .

По об’єкту «Реконструкція з добудовою загальноосвітньої школи №23 на вул. Путивльській, 35 (с. Биківня)» були призупинені роботи по прокладанню мереж вентиляції будівлі блоку «В» (ІІІ черга) в зв’язку з відсутністю фінансування по об’єкту. На даний час виконані роботи частково профінансовані.

        По об’єкту  «Реконструкція транспортної розв’язки просп. Генерала Ватутіна – вул. Оноре де Бальзака з організацією додаткових з’їздів на просп. Генерала Ватутіна в Деснянському районі м. Києва» виконані роботи по улаштуванню мережі зовнішнього освітлення. На даний час роботи призупинені  в зв’язку з відсутністю фінансування .

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА