Головна  →  Новини  →  7 липня 2020

У Києві #СБУ припинила діяльність чергового проросійського пропагандиста

 

Як повідомили у Головному управлінні СБ України у м. Києві та Київській області, підривну діяльність ще одного проросійського провокатора припинила Служби безпеки України у столиці. Інтернет-пропагандист закликав до насильницької зміни конституційного ладу та захоплення державної влади в південних та східних регіонах України.

Слідство встановило, що сепаратистські матеріали зловмисник розміщував на аккаунтах у соцмережі з понад тисячною аудиторією, використовуючи деструктивні матеріали із пропагандистських інформресурсів країни-агресора, сайтів та пабліків проросійських терористів.

Лінгвістична експертиза показала, що ці матеріали містять публічні заклики, спрямовані на порушення основ національної безпеки.

Під час обшуків за місцем проживання зловмисника в Оболонському районі столиці вилучено мобільні телефони та сім-картки, з яких він поширював антиконституційні матеріали.

Наразі слідчі Служби безпеки оголосили зловмиснику про підозру за ч. 2 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України. Матеріали кримінального провадження скеровано до суду.

Викриття пропагандиста проводилося під процесуальним керівництвом прокуратури Києва.

За матеріалами: https://www.facebook.com/1505526149750574/posts/2344851455818035/

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected]

Підписка на новини від Деснянської РДА