Головна  →  Новини  →  28 червня 2020

З Днем Конституції України!

З Днем Конституції України!

 

Шановні деснянці!

Сьогодні наша нація святкує надважливу дату – День Конституції України. Цей день стверджує неприборкану силу духу української вольності на сторожі якої ми з вами стоїмо.

Недарма, перша Конституція нового часу була «за давнім звичаєм утверджена обома сторонами вільним голосуванням» на початку XVIII століття гетьманом Війська Запорозького Пилипом Орликом. Задовго до знаменитої Конституції США задум Пилипа Орлика став джерелом передових думок людства та каноном для Конституцій всіх без винятку держав Європи.

Без перебільшення, ця історична подія змінила світогляд та подальший розвиток усього людства. Засади відповідальності за власний вибір та своїх співвітчизників стали ключовими векторами світогляду багатьох видатних українців на шляху до омріяної незалежності. Наші пращури пройшли тернистий шлях воїн, революцій та політичних переслідувань у складі Російської та Австрійської імперій, Австро-Угорщини та Радянського союзу. Ця споконвічна боротьба за власні ідеали та незалежність світогляду заклали віхи самобутньої національної свідомості українців, якою ми пишаємося. Сьогодні ми продовжуємо боротьбу за свої цінності та переконання на власній землі і перемога буде за нами! Адже поневолити вільний та славний козацький рід нікому не вдалося.

Цінуймо власну історію – творімо славне майбутнє!

З повагою,

в.о. голови Деснянської районної в місті Києві

державної адміністрації Ірина АЛЄКСЄЄНКО

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА