Головна  →  Новини  →  19 червня 2020

Шановні медичні працівники нашого району!

Шановні медичні працівники нашого району!

Низький уклін вам за сотні врятованих життів та тисячі вдячних посмішок деснянців

 

Вітаємопредставників найгуманнішої у світі професії – лікарів, медичних сестер, санітарок, фармацевтів та медичних волонтерів зі святом – Днем медичного працівника, яке вся Україна відзначатиме 21 червня.

Клятва Гіппократа та Клятва лікаря України – це не просто слова, а сенс життя. Обираючи тернистий шлях допомоги ближньому, ви своєю титанічною працею забезпечуєте мешканців району найголовнішим – впевненістю у завтрашньому дні. Адже немає нічого ціннішого, аніж наше здоров’я і здоров’я наших близьких. Без нього неможливо повноцінно насолоджуватися життям, будувати майбутнє своєї сім’ї, своєї Батьківщини. Низький уклін вам за сотні врятованих життів та тисячі вдячних посмішок деснянців.

Наразі в закладах охорони здоров’я Деснянського району працюють 1332 медичні працівники, з них 687 лікарів різних спеціальностей та 645 середнього медичного персоналу. Мають вищу та першу категорії 465 лікарів та 480 медичних сестер.

У КНП «Консультативно-діагностичний центр» Деснянського району м. Києва працює 9 кандидатів медичних наук, які свої знання та вміння застосовують у своїй медичній практиці з метою збереження здоров’я та життя пацієнтів, ранній діагностиці захворювань.

У КНП «КДЦ» проводять консультативні прийоми фахівці з 15 спеціальностей, здійснюють унікальні оперативні втручання лікарі хірурги у відділенні малаінвазивної хірургії та стаціонарі одного дня.

Сьогодні ви також на передовій боротьби з поширенням небезпечної недуги, спричиненої коронавірусом. Щоденно, ризикуючи своїм здоров’ям, з метою взяття біологічного матеріалу для діагностики зазначеної хвороби, здійснюють виїзди до хворих працівники мобільних бригад центрів первинної медико-санітарної допомоги. Вже здійснено 1670 виїздів, відібрано понад 3370 зразків біологічного матеріалу.

Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це найголовніше.

З професійним святом вас!

З великою повагою та вдячністю колектив Деснянської райдержадміністрації

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА