Головна  →  Новини  →  15 травня 2020

Пляж «Троєщина»: все тільки починається…

 

Кожний деснянець спекотними літніми днями шукає прохолоду та можливість відпочити біля водойм. У Деснянському районі з місцями для такого відпочинку немає жодних проблем, адже за популярність серед мешканців району змагаються пляжі «Троєщина» та «Чорторий».

Нагадаємо, що минулого сезону було відкрито зону відпочинку «Троєщина», яка за цей час уже стала одним з найулюбленішим місцем для відпочинку не лише деснянців, а й гостей столиці. Тоді на об’єкті було облаштовано фонтанчики, спортивні тренажери, пункт для надання першої медичної допомоги, комфортабельні вбиральні, душові кабіни, баки для роздільного сортування сміття, крісло-амфібія для купання людей з обмеженими можливостями. Доступ відпочиваючих на цю зону безкоштовний і безбар’єрний.

Проте, міська та районна влада не збирається зупинятися на досягнутому. Сьогодні в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков, заступники голови Ірина Алєксєєнко та Владислав Сюр, в.о. директора КП «Плесо» Віталій Боярчук та представники структурних підрозділів райдержадміністрації оглядали місце другої черги облаштування зони відпочинку. Тут планують перенести лінію електропередач, пробурити артезіанську свердловину, додатково облаштувати майданчики для пляжного волейболу та передбачити майданчики для пляжного футболу, також облаштувати ангар для каяків і човнів та необхідного для цього спорядження.

«Пляж «Троєщина» вже став одним із найулюбленіших місць для відпочинку деснянців. Тому ми плануємо продовження облаштування відпочинкової «оази». На цій частині пляжу ми хочемо створити логічне продовженням спортивної зони для поціновувачів різних видів спорту для змістовного дозвілля», – поділився амбітними планами очільник району Сергій Снопков.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА