Головна  →  Новини  →  13 травня 2020

Для мешканців Лісового масиву збільшено кількість рейсів тролейбусного маршруту № 37-А

Для мешканців Лісового масиву збільшено кількість рейсів тролейбусного маршруту № 37-А

 

Увага, деснянці!

Із 12 травня у столиці збільшена кількість окремих рейсів громадського транспорту, зокрема тролейбусного маршруту № 37-А «Станція метро «Лісова» – вул. Закревського. Поліклініка». Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

«Як і планувалося, із послабленням карантинних заходів в Києві буде збільшено кількість маршрутів наземного громадського транспорту. Так, із 12 травня будуть запущені додаткові рейси громадського транспорту з житлових масивів ДВРЗ, Троєщина, Лісовий та Корчувате. У режимі спецрейсiв курсуватимуть автобусний маршрут № 20 «Житловий масив Корчувате – станція метро «Площа Льва Толстого», автобусний маршрут № 33Т «ДВРЗ – станція метро «Чернiгiвська» i тролейбусний маршрут № 37-А «Станція метро «Лiсова» – вул. Миколи Закревського. Поліклініка». Проїзд у транспорті відбуватиметься за наявності спецквитків та засобів індивідуального захисту», – сказав Олександр Густєлєв.

Нагадаємо, що сьогодні в умовах спецiального режиму щодня на маршрути виходить до 300 одиниць автобусів, тролейбусiв i трамваïв КП «Київпастранс». Весь рухомий склад проходить обов’язкову дезінфекцію – як перед виïздом на лiнiю, так i упродовж дня.

За матеріалами: https://kyivcity.gov.ua/news/oleksandr_gustyelyev_iz_12_travnya_u_stolitsi_bude_zbilshena_kilkist_okremikh_reysiv_gromadskogo_transportu/.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА