Головна  →  Новини  →  12 травня 2020

У закладах охорони здоров`я Деснянського району працює 536 медичних сестер

 

Міжнародний день медичної сестри — відзначається щорічно 12 травня. Проводиться під егідою Міжнародної Ради медсестер (ICN).

Вперше ідея святкування Дня медсестер була озвучена в 1953-му році, але святкувати це свято в статусі міжнародного стали з 1965-му року. У 1974-му році ICN прийняв рішення відзначати Міжнародний день медсестри 12 травня, в день народження Флоренс Найтінгейл, однієї із засновниць служби сестер милосердя.

Вперше ідея святкування Міжнародного дня медичної сестри з’явилася ще в 1953-му році, але відзначати його почали з 1965-го.

«Сьогодні весь світ шанує важку щоденну працю медичних сестер. Сестра… Сестричка… Не існує у світі більше професії, назва якої була б такою рідною та теплою. Саме на тендітні плечі медичних сестер лягає уся турбота про пацієнта під час хвороби. Сьогодні робота медсестер не тільки відповідальна, а й небезпечна, вимагає сил та витривалості. Зі святом вас, дорогі десняночки! Бажаю Вам сил та здоров`я, миру та благополуччя!», – вітає в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков медичних сестер Деснянського району.

Довідково.

На території Деснянського району сьогодні працює 4 мобільні бригади, створені на базі Центрів первинної медико-санітарної допомоги Деснянського району, які тестують киян на COVID-19.

Станом на 5 травня 2020-го року бригади здійснили 643 виїзди. Ними відібрано 1 тисячу 161 зразок біологічного матеріалу для лабораторної діагностики коронавірусної хвороби методом ПЛР.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА