Головна  →  Новини  →  27 лютого 2020

У Деснянській райдержадміністрації визначили основні аспекти громадського звіту

У Деснянській райдержадміністрації визначили основні аспекти громадського звіту

 

Примірний зміст громадського звіту про діяльність Деснянської райдержадміністрації за 2019-й рік визначили учасники апаратної наради під головуванням в.о. голови Сергія Снопкова.

Сергій Снопков доручив керівникам структурних підрозділів Деснянської райдержадміністрації для підготовки звіту надати інформацію в текстовому форматі з використанням слайдів, презентацій з використанням графіків, діаграм, фото та тезисних текстів в порівнянні з 2018-м роком в доступній формі для сприйняття інформації деснянцями.

Також Сергій Снопков звернувся з проханням надати перспективи розвитку Деснянського району на 2020-й рік.

Довідково.

Звіти перед громадськістю проводяться на виконання рішення Київської міської ради «Про громадський звіт щодо роботи районних державних адміністрацій» та розпорядження Київської міської державної адміністрації «Про затвердження Порядку проведення громадського звіту про роботу районних в місті Києві державних адміністрацій».

Інформація про місце та час проведення громадського звіту про діяльність Деснянської райдержадміністрації за 2019-й рік буде оприлюднена додатково. Слідкуйте за анонсами.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА