Головна  →  Новини  →  21 лютого 2020

Відбулася виїзна нарада з ліквідації наслідків загоряння побутового сміття та стихійної засміченості території, прилеглої до недобудованого опікового центру

 

Територія, прилегла до недобудованого опікового центру у Деснянському районі, стала головним болем для міської та районної влади, адже перетворилася на одне велике сміттєзвалище. Сміття тут скидають, як побутове, так і будівельне. Протягом серпня 2019-го року – січня 2020-го року на цій території постійно відбувалося і загоряння, яке ліквідовувалося силами Деснянського районного управління ГУ ДСНС України, комунальними підприємствами міста та району.

Учасники виїзної наради, ініційованої постійною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій Київської міської державної адміністрації та Деснянською райдержадміністрацією, яка пройшла вчора на вказаній території, обговорили заходи з ліквідації наслідків загоряння побутового сміття та стихійної засміченості території.

Нарада пройшла під головуванням в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергія Снопкова та за участю представників профільних департаментів та управлінь міста і району, патрульної поліції.

За результатами наради було вирішено профільним департаментам Київської міської державної адміністрації забезпечити встановлення устаткування для ведення відеоспостереження за вказаною територією, а також надавати комунальним підприємствам Деснянського району необхідну спецтехніку (навантажувачі, вантажні автомобілі, бульдозери, трали) для прибирання та вивезення сміття; правоохоронним органам встановити постійний контроль щодо недопущення вивозу та накопичення побутового сміття на вказаній території.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА