Головна  →  Новини  →  21 лютого 2020

«Не відболить ніяк, не відболить»…

«Не відболить ніяк, не відболить»…

 

Вечір-реквієм з вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам`яті Героїв Небесної Сотні пройшов у Муніципальній галереї мистецтв.

Почесними гостями вечора стали в. о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков, голова Деснянської районної Спілки ветеранів АТО Олег Нишпор, голова Спілки ветеранів Афганістану Валерій Передрій, ветерани АТО, учнівська молодь, мешканці району.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні, загиблих учасників АТО.

На початку заходу з промовою виступили учасник Революції Гідності, ветеран АТО війни Леонтій Капацин та капелан Іван Михайлишин, розповіли про ті буремні часи, побажали бути патріотами своєї країни, гарно навчатися заради процвітання України.

Учні 321-ї школи, члени ДВО «Патріот – Троєщина» підготували театралізовану програму з увічнення пам`яті Героїв Небесної Сотні, в якій прозвучали вірші та пісні, присвячені Героям Революції Гідності, загиблим воїнам АТО. Також присутні переглянули фільми «На варті неба» та «Мамо, не плач».

«Саме в ці дні, п'ять років тому, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. Україна заплатила високу ціну за звільнення від диктатури і свій цивілізований вибір – бути частиною Європи. Сьогодні ми схиляємо голови та низько вклоняємося нашим Героям, вшановуємо пам`ять Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів АТО, всіх тих, заради подвигу яких ми сьогодні живемо у суверенній державі», – сказав Сергій Снопков.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА