Головна  →  Новини  →  17 січня 2020

Биківнянський ліс очистили від сміття

 

Під контролем в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергія Снопкова та працівників відділу контролю за благоустроєм та збереженням природного середовища Биківнянський ліс став чистішим. Роботи були проведені по вулиці Путивльській та на перетині вулиць Ушицької та Бобринецької. Фотосвідчення проведеної роботи додаються.

На своїй сторінці у соціальній мережі «Facebook» місцевий активіст Антон Матусевич зазначив: «Шановні биківняни! Щира подяка відділу благоустрою Деснянської РДА, які прибрали нашу Биківню. Місце те саме. 3-а Биківня. І не лише. Завдяки цим наполегливим і небайдужим людям зникла купа НАШОГО сміття за школою. Працівники цього відділу не маючи ЖОДНИХ матеріальних можливостей, тобто без власного транспорту, робітників, фінансування все ж таки знаходять способи прибрати ЗА НАМИ. І таке вони роблять спільно з ОСН, активною частиною громади з року в рік. Хоча це й не їх ГОЛОВНА робота. Їхня робота штрафи НАМ писати і приписи НАМ вручати. Може завдяки їм та зусиллям ОСН, нашої биківнянської громади і НАШ Биківнянський ліс стане чистіше. Дякувати їм! Цінуймо їх роботу і участь! Фотозвіт про їх діяльність даю. Як було і як стало.

ПС. Як би там не було, а протягом останніх років Биківня стала чистіша. Тобто ми всі спільно рухаємося у правильному нарямку! Хоча питання сміття залишається актуальним. Чи є у кого свіжі думки?» https://www.facebook.com/groups/228863041009084/permalink/601887273706657/

Шановні деснянці!

Всі ми часто нарікаємо, що навколо багато сміття і його ніхто не прибирає, чи прибирають якось не так, – то не вчасно, то не повністю, забуваючи дуже просту аксіому – «чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».

Давайте разом дбати про комфортне проживання кожного з нас!

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА