Головна  →  Новини  →  16 січня 2020

Сергій Снопков перевірив роботу пунктів обігріву Деснянського району

Сергій Снопков перевірив роботу пунктів обігріву Деснянського району

 

Сьогодні в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков та заступник голови Ірина Алєксєєнко перевірили роботу пунктів обігріву нашого району. Очільник району побував у ЖЕД № 306 по вул. Беретті, 18 (час роботи пункту обігріву – з 9:00 до 18:00), ЖЕД № 305 по вул. Закревського, 29-А (з 8:00 до 17:00) та ЖЕД № 302 по вул. Курчатова, 3-Б (з 8:00 до 17:00).

Завідувач відділу соціальної допомоги вдома Надія Зеленська продемонструвала присутнім пункт обігріву, банк одягу та ознайомила з інформаційними матеріалами, які допомагають нужденним, за потреби, знайти місце, де можна прийняти душ та переночувати. Вона зазначила, що минулого року до них за допомогою звернулося 69 осіб, цьогоріч – дві особи. В період погіршення погодних умов, зокрема при різкому зниженні температури повітря, пункт обігріву працюватиме цілодобово.

Зі станом справ у пункті обігріву по вул. Закревського, 29-А ознайомила начальник ЖЕДу № 305 Марина Мірута. Вона повідомила, що минулого року тут побувало до 30 відвідувачів, а цього року не було ще жодного.

Яким попитом серед населення користується пункт обігріву по вул. Курчатова, 3-Б розповіла начальник ЖЕДу № 302 Оксана Пічка. Вона повідомила, що цього року до 20 осіб побували в даному пункті обігріву.

За результатами інспектування, Сергій Петрович доручив поширити у всіх пунктах обігріву району інформаційні матеріали про цілодобові пункти обігріву столиці, де можна знайти цілодобовий прихисток.

Не будьте байдужими до тих, хто поряд і потребує нашої допомоги!

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА