Головна  →  Новини  →  15 січня 2020

Сергій Снопков провів особистий прийом громадян

Сергій Снопков провів особистий прийом громадян

 

Сьогодні під час особистого прийому громадян до в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергія Снопкова звернулися деснянці з питань житлово-комунального господарства, матеріальної допомоги та житлового забезпечення.

Так, зокрема, піднімалися ряд питань від ініціативної групи мешканців будинку по просп. Лісовому, 12-Б; підключення до електроенергії мешканців ЖК «Перспектива»; встановлення для інваліда першої групи гаражу у дворі житлового будинку по вул. Милославській, 23.

За результатами особистого прийому деснянцям були надані фахові роз’яснення і консультації щодо можливих варіантів вирішення порушених питань.

Щодо звернень, які потребували додаткового вивчення, голова надав доручення керівникам структурних підрозділів Деснянської райдержадміністрації у найближчий термін опрацювати їх та надати пропозиції для вирішення.

Довідково.

Особистий прийом громадян керівництвом Деснянської райдержадміністрації проводиться за попереднім записом за тел.: 546-08-70 або за адресою: просп. Маяковського, 29, каб. 112.

Графік особистого прийому розміщений на інформаційних стендах у приміщенні Деснянської райдержадміністрації та на офіційному веб-сайті – /.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА