Головна  →  Новини  →  11 січня 2020

Утилізуйте новорічні дерева з користю для екології міста

Утилізуйте новорічні дерева з користю для екології міста

 

Шановні деснянці!

В Україні добігають кінця новорічні та різдвяні свята. Чи готові ви утилізувати новорічні дерева правильно, з користю для екології міста?

Уже з 2 січня кияни можуть утилізувати новорічні дерева правильно, з користю для екології міста. Свої ялинки, сосни, смереки варто принести до 15 пунктів збору, що відкрилися у кожному районі столиці. Про це повідомив заступник начальника Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Савченко.

«Зібрані дерева перероблять на тріску в спеціальному тріскоподрібнювачу і використовують для зберігання водного балансу лунок вічнозелених рослин у місті. Працюватимуть пункти до 1 лютого, але за необхідності їх роботу можна продовжити і до 8 березня», – зазначив Олександр Савченко.

Минулого року пункти на базі районних підприємств прийняли від населення понад 5 тисяч ялинок на утилізацію.

Якщо ви відповідальні мешканці району та готові допомогти КП УЗН Деснянського району – приносьте власні ялинки, сосни, смереки на виробничу базу комунального підприємства по вул. Електротехнічній, 26 щодня з 8:00 до 20:00. Відповідальна особа – Вадим Очкуров, тел: 067-371-94-76.

Викинути на смітник ялинку чи дати їй «друге життя» залежить лише від вас.

За матеріалами: https://kyivcity.gov.ua/news/do_1_lyutogo_kiyani_mozhut_utilizuvati_yalinki_z_koristyu_dlya_ekologi_mista_u_15_punktakh_zboru/.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected]