Головна  →  Новини  →  10 січня 2020

У грудні Київ здійснив перерахунок цін на опалення та гарячу воду на 320 млн грн, що є найвищим показником в Україні – Петро Пантелеєв

У грудні Київ здійснив перерахунок цін на опалення та гарячу воду на 320 млн грн, що є найвищим показником в Україні – Петро Пантелеєв

 

 

Увага, деснянці!

 

За грудень 2019-го року комунальне підприємство «Київтеплоенерго» знизило нарахування за тепло і гарячу воду на 22-23 %. У середньому кияни отримали платіжки на 300-400 гривень менше. Підприємство в рекордно короткі терміни здійснило коригування та знизило ціни в рахунках. Про це під час сьогоднішнього прес-брифінгу повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

 

За його словами, загальний обсяг перерахунку складає 320 мільйонів гривень, що є найбільшим показником в Україні.

 

«Підставою для такого коригування цін на послуги є зниження ціни природного газу. Як ви бачите зі слайду, в тарифі на теплову енергію вартість природного газу є одним із ключовим факторів ціноутворення і займає понад 80 %. Нагадаю, відповідний механізм здійснення коригування вартості послуг затверджений постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» № 1082, що прийнята 24 грудня 2019 року», – зауважив Петро Пантелеєв.

 

Саме тому, як тільки знизилась ціна на газ і з’явився затверджений механізм зниження цін на комунальні послуги, «Київтеплоенерго» оперативно здійснило усі нарахування 980 тисячам родин столиці.

 

Суму персонального перерахунку можна побачити в окремій графі в рахунку на оплату послуг.

https://kyivcity.gov.ua/news/u_grudni_kiv_zdiysniv_pererakhunok_tsin_na_opalennya_ta_garyachu_vodu_na_320_mln_grn_scho_ye_nayvischim_pokaznikom_v_ukrani__petro_panteleyev/.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА