Головна  →  Новини  →  27 грудня 2019

Світло миру з Віфлеєму

Світло миру з Віфлеєму

 

Учні та педагоги спеціалізованої школи № 207 Деснянського району долучилися до всесвітньої акції «Світло миру з Віфлеєму».

Мета ініціативи – передати світло, яке символізує мир та злагоду, максимальній кількості людей. Естафета передачі світла була започаткована ще у 1973 році в Австрії. У 1989 Скаути помандрували до Віфлеєму, взяли частинку світла та почали передавати його іншим національним скаутським організаціям. Так ця традиція існує і сьогодні.

Скаути з України вже понад 10 років беруть участь в цій ініціативі.

Цього року заступник директора з виховної роботи спеціалізованої школи № 207 Тетяна Шевченко, педагог-організатор Дар’я Демчук-Маригіна, учні 7-Б класу школи Тетяна Біленко, Данило Волківський та учениця 8-Б класу Єлизавета Демчук стали членами делегації від Національної організації скаутів України, котра привезла світло миру до України з Кракова (Польща).

Протягом тижня, починаючи з 17 грудня скаути розповсюджують вогник серед українців.

Тетяна Біленко разом зі скаутами Київського міського відокремленого підрозділу передала світло миру з Віфлеєму Президенту України Володимиру Зеленському, Міністерству культури, молоді та спорту України.

Учні-скаути спеціалізованої школи № 207 поширили світло серед скаутських формувань міста Києва, передали до Храму Адріана та Наталії, Національному музеї історії України у Другій світовій війні, запалили найбільшу свічку України, вагою в 750 кг у музеї «Становлення української нації».

Нехай новорічний вогник миру палає у кожній оселі та зігріває своїм теплом, всіх кому він необхідний!

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА