Головна  →  Новини  →  26 грудня 2019

«Сім’я – найцінніше, що у нас є»

«Сім’я – найцінніше, що у нас є»

 

«Сім’я – найцінніше, що у нас є». Так говорять діти з Будинку сімейного типу, який 14 років тому за сприяння Деснянської райдержадміністрації організували Ліліана та Олександр Діцули.

Ліліані та Олександру непросто підрахувати скільки за цей час вони виховали дітей, давши їм путівку у самостійне життя. Всі діти з вдячністю пам`ятають місце, яке стало для них другою домівкою, навідуючи своїх прийомних батьків у різні моменти свого, вже тепер дорослого життя.

Напередодні новорічних свят до великої родини Діцулів, у якій сьогодні виховується вісім прийомних дітей, завітали гості – в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков та начальник районної Служби у справах дітей Оксана Васільєва.

Сергій Петрович привітав родину з наступаючим Новим Роком, вручивши дітям солодкі подарунки та новорічні сувеніри. Зокрема,одинадцятирічний Дмитро отримав від посадовця персональний подарунок – статуетку Орла на знак вдячності за подаровану картину «До небес», яку отримав під час минулого візиту.

«Твою картину вже поставив на видне місце. Дуже вдячний тобі за прекрасну роботу», – сказав Сергій Петрович.

Під час візиту Сергій Снопков поцікавився проблемними питаннями, які хвилюють родину. Начальник служби у справах дітей Оксана Васільєва зазначила, що до кінця року родина буде забезпечена товарами побутового вжитку за потребами Дитячого будинку сімейного будинку.

Довідково

У березні виповниться 14 років з моменту створення ДБСТ родини Діцулів, без перебільшення найкращого у столиці. За весь час функціонування ДБСТ у ньому виховувалося понад 20 дітей-вихованців, які залишились без батьківського піклування. Більше 10 з них вже залишили ДБСТ – серед них вихованці, які були усиновлені, передані під опіку родичам або вийшли в самостійне життя. Батьки-вихователі продовжують спілкуватися зі своїми випускниками та допомагають їм у вирішенні різноманітних життєвих питань.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА