Головна  →  Новини  →  26 грудня 2019

У 2019-му році у чотирьох житлових будинках ОСББ та ЖБК Деснянського району проведено енергоефективні заходи

У 2019-му році у чотирьох житлових будинках ОСББ та ЖБК Деснянського району проведено енергоефективні заходи

 

У 4-х житлових будинках ОСББ та ЖБК Деснянського району проведено енергоефективні заходи в рамках муніципальної програми енергозбереження «70/30%».

Так у житлових будинках по вулиці Братиславській, 2, 12 було проведено капітальний ремонт внутрішньобудинкових сантехнічних мереж, у житловому будинку по вулиці Мілютенка, 12 – ремонт електромереж, по вулиці Кіото, 3 – ремонт електромереж та покрівлі.

Всього ж на території Деснянського району сьогодні функціонує 43 житлові будинки ОСББ, які знаходяться на самообслуговуванні, 157 житлових будинків ЖБК та 33 інвестиційні будинки.

Довідково.

У 2019-му році з міського бюджету виділили понад 22 мільйони гривень на відшкодування енергоефективних кредитів об’єднанням співвласників багатоповерхових будинків (ОСББ) та житлово-будівельним кооперативам (ЖБК).

«Проведення комплексу енергоефективних заходів здатне реально зменшити комунальні платежі, особливо в теплі періоди, які ми спостерігаємо в листопаді-грудні. Погодне регулювання, утеплені стіни й покрівля, замінені двері й вікна на 50-60% зменшують рахунки за тепло. Тому енергоефективні програми для міської влади – це безумовний пріоритет. Ми запровадили муніципальну програму енергозбереження «70/30%», яку кияни можуть синхронізувати з урядовою програмою «теплих кредитів». Держава відшкодовує 40% вартості матеріалів для термомодернізації, а ще 30% тіла кредиту компенсує місто з місцевого бюджету», – пояснив Петро Пантелеєв.

За словами заступника голови КМДА, у 2019-му році обсяг компенсації з боку міста – понад 22 млн грн., якими скористався 101 будинок.

За матеріалами: https://kyivcity.gov.ua/news/kiv_lider_v_ukrani_za_obsyagami_vidshkoduvannya_teplikh_kreditiv_z_miskogo_byudzhetu_meshkantsyam_osbb_ta_zhbk_vidshkoduvali_22_milyoni_griven/

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА