Головна  →  Новини  →  12 грудня 2019

ОСН «Квартальний комітет «Лісовий» звітує

ОСН «Квартальний комітет «Лісовий» звітує

 

ОСН «Квартальний комітет «Лісовий» став переможцем і реалізував проект міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2019 року. На оглядини змін завітали заступник директора Департаменту суспільних комунікацій КМДА Олександр Деніс та начальник відділу з питань місцевого самоврядування Денис Демиденко.

Завдяки реалізації проекту на території ОСН «Квартальний комітет «Лісовий» встановлено парканчики європейського типу по просп. Лісовому, 6, 8 та вул. Курчатова, 3-А. Загальна довжина парканів – 171,5 м.

Проект був спрямований на створення елементів єдиної інфраструктури для збереження та розвитку озеленення прибудинкових територій. Також окремої уваги потребувала проблема паркування автомобілів мешканців на зелених зонах насаджень. Крім цього існувала проблема у витоптуванні та знищенні зелених насаджень. Після реалізації цього проекту прибудинкові території будинків приведені в належний естетичний вигляд і стан, збережені зелені зони насаджень прибудинкових територій, усунена можливість паркування автомобілів на зелених зонах, а також створенні відповідні умови для збереження, розвитку і впорядкуванню прибудинкових територій мешканцями будинків.

«Зробимо разом Лісовий масив краще!» ‒ зазначає керівник ОСНу «Квартальний комітет «Лісовий» Микола Слободенко.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА