Головна  →  Новини  →  10 жовтня 2019

У ЦНАПі Деснянської райдержадміністрації оселиться «Місце натхнення»

 

Шановні деснянці та гості столиці!

11 жовтня 2019 року о 10:00 відбудеться перша виставка українських художників в ЦНАПі Деснянської райдержадміністрації по просп. Маяковського, 29, 1 поверх. Тема виставки: «Місце натхнення». Виставка відбуватиметься за підтримки незалежних кураторів Альбіни Літвінової та Альони Молодіної.

Протягом місяця виставка проходитиме в будівлі Деснянської райдержадміністрації, де всі деснянці та гості міста мають нагоду познайомитися з роботами художників. Офіційне місце буде наповнене теплом та красою робіт живописців-сучасників. Кожен відвідувач зможе насолодитися мистецтвом або придбати картину.

Кожна робота буде забезпечена етикеткою (ім’я, прізвище автора, місто, назва і дата роботи), а також QR-кодом, перейшовши за яким глядачі зможуть познайомитися з творчістю художника.

На офіційному відкритті виставки відбуватиметься вітання учасників виставки, серед яких запрошені, два учасника з ВНЗ Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії. Підлітки з ДЦП довгий час навчаються та показують гарні результати. Для них це виставка – перша, та це великий прорив з моменту, коли вони змогли взяти та тримати пензлик у руці до створення повноцінних робіт, які демонструють поруч із роботами професіоналів.

Нас дуже тішить виняткова можливість розповісти нашим співвітчизникам про талановитих митців, якими славиться наша країна.

Приходьте, буде цікаво!

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА