Головна  →  Новини  →  17 вересня 2019

Запрошуємо деснянців долучитися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

 

Міжнародним рухом «Let’s Do It! World» в 160 країнах світу незабаром буде проведена міжнародна соціально-екологічна акція прибирання зелених зон та благоустрою територій з роздільним збором відходів – Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» 21 вересня 2019 року.

ГО «Всеукраїнський молодіжний рух «ЛЕЦ ДУ ІТ ЮКРЕЙН» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It! World» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства екології та природних ресурсів України забезпечує проведення в Україні цієї значної події з метою сприяння реалізації національної стратегії поводження з відходами та покращення екологічної ситуації в Україні, а також для створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді. ГО «Let’s do it, Ukraine» є учасником загальносвітового руху «Let’s Do It! World», що об’єднує понад 20 мільйонів людей у 160 країнах світу, які щорічно, в обраний день, виходять на прибирання довкілля.

У рамках підготовки Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» буде проведено ряд всеукраїнських проектів – Всесвітній фото-челендж «#Ячастинасвіту», Всеукраїнський мистецько-екологічний фестиваль «ЧистоFest», Всеукраїнський екологічний табір «Let’s do it, Ukraine! Summer Camp», круглі столи та інші заходи, відповідно до пріоритетів, затверджених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року № 1018 «Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки».

У акції беруть участь комерційні та некомерційні організації, компанії, державні установи, працівники яких приєднуються до акції виключно на рівні соціальної відповідальності, ЗМІ, відомі та пересічні громадяни. У 201 році до аналогічної акції долучилося понад 1100000 учасників у 24 областях України. У 2018 році прибирання відбулося і президенткою Естонії Керсті Кальюланд у м. Дніпро.

Запорукою якісного проведення Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» в Україні є конструктивний діалог та ефективна взаємодія між громадськістю та органами державної влади.

Запрошуємо деснянців внести свій посильний внесок в чистоту навколишнього середовища!

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА