Головна  →  Новини  →  10 вересня 2019

У Деснянській райдержадміністрації пройшла апаратна нарада

 

Розпорядниками бюджетних коштів освоєно 64 % до плану за 9 місяців, або 56,6 % до річного обсягу капітальних видатків в Деснянському районі на 2019 рік. Про це йшлося сьогодні під час апаратної наради, яку провів в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков.

Учасники апаратної наради обговорили стан освоєння капітальних видатків, передбачених на проведення капітальних ремонтів та закупівлю обладнання на об’єктах житлового господарства, закладів освіти, охорони здоров’я, культури та спорту у 2019-му році.

Начальник Фінансового управління Валентина Ваврічина акцентувала увагу всіх розпорядників бюджетних коштів на необхідності активізувати роботу по їх використанню та реєстрації зобов’язань в УДКСУ та здійснити замовлення згідно розпису бюджету на 9 місяців 2019 року.

Серед інших важливих питань життєдіяльності району, які обговорили під час апаратної наради – про підготовку закладів освіти до нового навчального року 2019-2020 рр., в т.ч. організація харчування в навчальних закладах; про необхідність надання списків громадян, які підлягають призову 1993-1999 року народження.

Довідково.

Участь у апаратній нараді також взяли заступники голови Ірина Алєксєєнко та Владислав Сюр, керівник апарату Ольга Машківська, керівники структурних підрозділів і комунальних служб району.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА