Головна  →  Новини  →  10 вересня 2019

Вдячність деснянців за першу пішохідну зону Деснянського району по Вигурівському бульвару

 

Приємно, коли щоденна кропітка робота працівників Деснянської райдержадміністрації та комунальних служб району викликає не обурення, а слова вдячності. Так і на адресу адміністрації нещодавно надійшло звернення від заявників Галини Гаповни, Світлани Корнєєнко та від мешканців житлових будинків по Вигурівському бульвару, 3, 5 та 6 з таким змістом (зміст передано дослівно):

«Шановний Кличко Віталій Володимировичу!

Від мешканців мегаполісу Троєщина Деснянського району дуже велике дякуємо за оперативну та фахову роботу по благоустрою району. Сердечне дякуємо Вам та в.о. голови райдержадміністрації Снопкову Сергію Петровичу, начальнику відділу по благоустрою Казмірчуку Віктору Ігоровичу, відповідальним працівникам Рогатюку Юрію Петровичу, Бойко Ірині Володимирівні та Компанцю Сергію Івановичу. Ми – мешканці Вигурівського бульвару виходили до будівництва та знайомилися з працівниками і ставили запитання, бо не відразу зрозуміли, що відбувається. Ми вдячні всім, хто вклав душу і працю в наш комфорт.

Контролював результати і не один раз приїжджав до нас В.В. Кличко разом зі С.П. Снопковим. Уважно вислуховували кожного мешканця, які зверталися чи то з пропозицією, чи то з зауваженнями. Якщо і надалі так буде упорядковуватися наш район, то через декілька років у нас з’явиться місто-сад.

Віримо Вам, ще раз дякуємо і маємо на Вас надію.

Мешканці бульвару Вигурівський, 3, 5, 6 та вул. Бальзака низько Вам вклоняються. Немає в нас тепер бедламу, ожив бульвар Вигурівський. Багато, як ніколи, прогулюються по бульвару діти з батьками, бабусями і дідусями.

Від душі, від всіх мешканців ДЯКУЄМО!!!».

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА