Головна  →  Новини  →  5 серпня 2019

У жовтні на «Kyiv Smart City Forum» відзначать міста-лідери з впровадження інноваційних рішень в інфраструктуру

 

1 жовтня у столиці відбудеться «Kyiv Smart City Forum-2019», де обговорюватимуть передові інноваційні стратегії та технології у міській інфраструктурі. Про це йдеться у розпорядженні КМДА № 970.

У рамках «Kyiv Smart City Forum-2019» відбудеться щорічна церемонія нагородження міст-лідерів із впровадження інноваційних рішень в інфраструктуру, де будуть відзначені найкращі міські проекти, громадські та державні ініціативи.

«Із року в рік ми спостерігаємо, як Smart City напрям, розпочатий столицею чотири роки тому, активно підхоплюють українські міста та ОТГ. Я впевнений, що учасники конкурсу Smart Місто продемонструють успішні проекти, які, можливо, стануть прикладом для інших громад. Адже щороку на Форумі ми збираємо кращий світовий досвід реалізації урбаністичних smart-рішень, який учасники можуть потім використовувати у своїх містах», – зазначив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров.

Висококваліфіковане журі у складі найкращих урбаністів, архітекторів, бізнес-експертів України та світу оцінюватимуть досягнення міст у впровадженні інноваційних рішень та визначать найкращі проекти, громадські та державні ініціативи у наступних номінаціях:

- «Відкрите інноваційне місто»;

- «Найкраща транспортна модель міста»;

- «Найкомфортніше місто для життя»;

- «Місто стартапів»;

- «Екологічно відповідальне місто».

На конкурс «Smart Місто-2019» подаються роботи у вигляді електронного листа-заявки, який необхідно заповнити та надіслати до 15 вересня.

Детальніше про участь у конкурсі – за посланням: http://forum.kyivsmartcity.com/awards. Нагадаємо, що минулоріч у рамках церемонії столицю визнали «Найбільш комфортним містом для життя».

«Kyiv Smart City Forum-2019» створить додаткові умови для налагодження співпраці київської влади та іноземних експертів у сфері інноваційних технологій, впровадження проектів із застосуванням новітніх інформаційно-

комунікаційних технологій та залучення провідних компаній світу до реалізації інноваційних проектів у Києві.

Ознайомитися із детальною програмою «Kyiv Smart City Forum-2019», що включатиме 8 секцій та виступи у форматі «Short Talks», можна за посиланням: http://bit.ly/2Kc1LZb.

Відповідно до розпорядження, організаційне забезпечення форуму покладено на Департамент інформаційно-комунікаційних технологій.

Комплексною міською цільовою програмою «Електронна столиця» на 2019-2022 роки, передбачено проведення інформаційно-консультаційних заходів щодо реалізації міських проектів зі створення інформаційно-комунікаційних технологій та е-сервісів, популяризації та навчання користуванню е-сервісами, проведення щорічних форумів «Kyiv Smart City».

За матеріалами: https://kyivcity.gov.ua/news/u_zhovtni_na_Kyiv_Smart_City_Forum_vidznachat_mista-lideri_z_vprovadzhennya_innovatsiynikh_rishen_v_infrastrukturu/.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА