Головна  →  Новини  →  4 серпня 2019

Перестало функціонувати кафе-бар «Веселий бобер»

Перестало функціонувати кафе-бар «Веселий бобер»

Кафе-бар «Веселий бобер», що розташувалося по вулиці Закревського, 47, було добре відоме мешканцям району – одні туди заходили, щоб випити чарочку-дві, інші – потерпали від галасливих та веселих відвідувачів. У закладі торгували алкогольними напоями на розлив.

«Торговельний заклад працював без дозвільної документації. Алкогольні напої, які реалізовувалися, не завжди були якісними. Вивіска кафе-бар була лише прикриттям», – говорить в.о. начальника відділу з питань підприємництва, торгівлі та споживчого ринку Деснянської райдержадміністрації Володимир Прокопець.

Днями завдяки зусиллям активної громадськості, районної влади, профільних служб Деснянської райдержадміністрації кафе-бар «Веселий бобер» припинило свою діяльність.

«Сьогодні ми продовжуємо боротьбу з торговельними закладами, які реалізовують алкогольні напої на розлив – так званими «розливайками». Це – одне з пріоритетних завдань районної влади – припинити продаж алкогольних напоїв на розлив у тимчасових спорудах на території Деснянського району. Працівники профільних служб проводять постійний моніторинг території району на наявність «розливайок» та їх діяльності. Це – біда і ми її викорінимо. Для цього постійно в онлайн-режимі стежу за роботою служб, сам об`жджаю територію району. Також вдячний активним мешканцям нашого району, які надають інформацію про «злачні» місця, за небайдужість», – говорить виконуючий обов`язки голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА