Головна  →  Новини  →  31 липня 2019

У Деснянській райдержадміністрації визначили пріоритетні напрямки розвитку Деснянського району у наступному році

З метою якісного та сталого забезпечення економічного і соціального розвитку Деснянського району, на виконання рішення Київської міської ради від 16.05.2019 № 903/7559 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07 липня 2016 року № 579/579 «Про регламент Київської міської ради» та відповідно до вимог Бюджетного регламенту, під головуванням в.о. голови Сергія Снопкова було проведено нараду за участю керівників управлінь, директорів комунальних підприємств району, депутатів Київської міської ради, їх помічників, голови Громадської ради району та представників громадськості з питання пріоритетності та доцільності реалізації конкретних заходів, які планується включити до бюджетних запитів на 2020 рік.

«Сьогодні головному розпоряднику бюджетних коштів – Деснянській районній державній адміністрації ще не доведені граничні показники бюджету на 2020 рік, але, враховуючи численні звернення депутатів та мешканців району до керівництва райдержадміністрації, робота по їх формуванню та формуванню Програми економічного і соціального розвитку розпорядниками коштів розпочалася», – сказав в.о. голови Сергій Снопков.

Під час зустрічі присутніми було внесено ряд пропозицій та зауважень, які взято на опрацювання розпорядниками коштів. За результатами обговорень було напрацьовано протокол доручень та визначено терміни подання пропозицій щодо пріоритетності та напрямків видатків бюджету та Програми економічного і соціального розвитку в частині Деснянського району на 2020 рік.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА