Головна  →  Новини  →  22 липня 2019

На численні прохання мешканців Лісового масиву на вулиці Кіото облаштують додаткові виїзди і в’їзди

Для оптимізації транспортного руху в Деснянському районі у 2019-2021 роках реконструюють вулицю Кіото із організацією додаткових в’їздів і виїздів з вулиці Братиславської. Це дозволить, врахувавши численні звернення мешканців Лісового масиву, організувати двосторонній рух транспорту на відрізку дороги від вул. Кіото до Броварського проспекту і встановити нові світлофорні об’єкти. Цей проект підтримано розпорядженням КМДА № 1280.

На сьогодні існує велика транспортна проблема для жителів Лісового масиву на транспортній розв’язці біля станції метро «Чернігівська», адже потік автомобільного транспорту там організовано таким чином, що водії авто, які хочуть потрапити з вул. Кіото (зі сторони вул. Братиславської) на просп. Броварській (в напрямку руху до центру міста) змушені долати значну відстань для розвороту на існуючій розв’язці біля ринку «Юність». При цьому збільшується завантаженість вул. Братиславської, що створює незручності, як водіям, так і користувачам громадського транспорту.

До початку робіт буде фахово проаналізовано та змодельовано різні варіанти реконструкції вулиці. Замовником робіт визначено Деснянську районну державну адміністрацію.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА