Головна  →  Новини  →  5 липня 2019

У Деснянському районі активізовано роботу з протидії незаконним будівництвам

У Деснянському районі активізовано роботу з протидії незаконним будівництвам

Це ключове рішення сьогоднішнього інспектування незаконних будівництв головою Деснянської райдержадміністрації Геннадієм Заболотним, першим заступником голови Сергієм Снопковим, представниками Державної архітектурно-будівельної інспекції України, Деснянського управління поліції, керівниками структурних підрозділів адміністрації. Учасники ревізії побували біля ЖК «Praga-2» по вул. Милославській, 20, де вже декілька днів тривають будівельні роботи попри рішення суду про припинення будівельних робіт.

Потрапити на будівельний майданчик з позачерговою перевіркою вдалося лише працівнику ДАБІ. Вона оглянула об’єкт будівництва, провела фотофіксацію та зазначила, що на території забудови звели ще одну будівлю під підземний паркінг. На жаль, на території був відсутній представник або уповноважена особа власника, тому вручити приписи ДАБІ не виявилося можливим. Проте був напрацьований спільний алгоритм дій представників поліції, ДАБІ та адміністрації для вручення приписів господарю у приміщенні районного управління поліції.

За результатами інспектування, голова району доручив організувати на наступному тижні нараду з представниками депутатського корпусу всіх рівнів, громадськості району для активізації спільної протидії незаконним забудовам на території району.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected]