Головна  →  Новини  →  26 червня 2019

ЦНАП Деснянського району для тих, хто економить власний час

ЦНАП Деснянського району для тих, хто економить власний час

За підтримки Регіонального сервісного центру МВС в м. Києві та Київської міської державної адміністрації, Центр надання адміністративних послуг Деснянського району відкриває нові послуги з первинної реєстрації транспортних засобів та заміни посвідчень водія. Сервіси доступні в приміщенні Управління (Центру) надання адміністративних послуг Деснянського району по просп. Маяковського, 29.

Сьогодні голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний ознайомився з процесом заміни старого зразка посвідчення водія на новий та привітав першого відвідувача. Варто зазначити, що цього дня вже три візитери скористалися вказаною послугою.

«ЦНАП Деснянського району та його філіал на Лісовому масиві – це якісні послуги, економія власного часу та максимально прозора процедура. Сьогодні до переліку послуг, які тут надаються, додалися і важливі для кожного водія – заміна посвідчення подія та первинна реєстрація транспортного засобу. Тепер їх можна отримати швидко і поряд з власною домівкою», – зазначив голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний.

Для громадян алгоритм отримання послуг не ускладнюється. Клієнт має звернутись до ЦНАП з пакетом необхідних документів та оплатити послугу. Адміністратор ЦНАП перевіряє, сканує та передає до сервісного центру МВС документи та заяву на отримання послуги. Адміністратор сервісного центру МВС проводить передбачені послугою процедури та надсилає до ЦНАП підтвердження, після якого посвідчення водія виготовляється та видається клієнту. Загалом послуга заміни водійського посвідчення займає близько 30 хвилин, перша реєстрація транспортного засобу — до 2-ох годин. І це одні з небагатьох державних послуг, що і надаються одразу на місці і не потребують додаткового візиту.

Інші послуги сервісних центрів МВС й надалі можна отримати лише в сервісних центрах МВС. Наразі в м. Києві працює вже 5 сервісних центрів МВС нового зразка за адресами: просп.  Бандери, 26 В (ТЦ «Метро»); вул. Усенка, 8; Столичне шосе, 104; вул. Грінченка, 18; с. Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 110-А.

Новини та відеоінструкції щодо отримання послуг сервісних центрів МВС шукайте на сайті Регіонального сервісного центру МВС в м. Києві, з питаннями звертайтесь за телефоном 290-19-88 або на офіційну сторінку в Фейсбук.

Функція видачі першого водійського посвідчення залишається за МВС.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected]

Підписка на новини від Деснянської РДА