Головна  →  Новини  →  11 червня 2019

Деснянська райдержадміністрація ініціює зустріч з приводу можливого незаконного вивозу піску з озера Алмазне

Деснянська райдержадміністрація ініціює зустріч з приводу можливого незаконного вивозу піску з озера Алмазне

Сьогодні голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний спільно із першим заступником Сергієм Снопковим та заступником голови Владиславом Сюром здійснили інспекційний об’їзд території району з питань благоустрою.

Так, учасники інспектування побували по вулицях Ніколаєва, Бальзака, Милославській, Лісківській, Драйзера, Електротехнічній, Пухівській, Лифаря та проспектах Маяковського і Шухевича.

Під час об’їзду Геннадій Вадимович вказав керівникам комунальних підприємств та служб району провести покос трави по вул. Бальзака; прибрати сміття на автостоянці по вул. Милославській; привести до належного санітарно-технічного стану вул. Електротехнічну та впорядкувати на зазначеній території паркувальний простір.

Також на звернення Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації учасники інспектування побували на території озера Алмазне, де, за інформацією активістів району, відбувається незаконний вивіз піску.

Як зазначила начальник виробничо-технічного відділу КП «Плесо» Лариса Касяненко, передбачено переміщення піску. До наступного року планують завершити створення зони відпочинку.

За інформацією активної громадськості району, від 100 до 140 автівок з піском щоночі вивозять з території та таким чином знищують озеро Алмазне. Водії демонструють SMS-ки з адресами, куди їм необхідно доставити пісок.

Під час огляду території Геннадій Заболотний в терміновому порядку ініціював зустріч у приміщенні Деснянської райдержадміністрації усіх причетних для вирішення даного питання. Попередньо планується ознайомитися з переліком дозвільних документів на проведення робіт та дізнатися про відкрите кримінальне провадження від представників правоохоронних органів.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА