Головна  →  Новини  →  28 травня 2019

Для мешканців 20 мікрорайону ж/м «Вигурівщина-Троєщина» облаштують амбулаторію лікарів сімейної медицини

 

Сьогодні перший заступник голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков спільно з начальником Управління будівництва, архітектури та землекористування Валентиною Кривошей, заступником начальника відділу з питань майна комунальної власності Ольгою Дятловою і представником ТОВ «Фіаніт» оглянули приміщення майбутньої амбулаторії лікарів сімейної медицини для мешканців 20 мікрорайону ж/м «Вигурівщина-Троєщина».

Нагадаємо, відповідно до пункту 5 протоколу № 23 від 10.11.2014 року робочої зустрічі Київського міського голови Віталія Кличка з мешканцями 20 мікрорайону ж/м «Вигурівщина-Троєщина» з вирішення проблемних питань життєдіяльності мікрорайону було запропоновано забудовнику ТОВ «Фіаніт» передбачити в одному із п’яти житлових будинків, будівництво яких було розпочате на той час, передбачити на І поверсі приміщення для облаштування амбулаторії лікарів сімейної медицини для обслуговування мешканців 20 мікрорайону. ТОВ «Фіаніт» надало свою згоду на виділення такого приміщення у житловому будинку № 3. У серпні 2018 року житловий будинок було введено в експлуатацію, в подальшому забудовником здійснювалися організаційно-правові заходи по присвоєнню будинку поштової адреси та оформлення права власності на нежитлові приміщення.

Наразі ТОВ «Фіаніт» підтвердило свою згоду на передачу до комунальної власності територіальної громади міста Києва приміщення, площею 146 м² на І поверсі житлового будинку № 3 по вул. Закревського, 101-А для облаштування амбулаторії лікарів сімейної медицини. Забудовником готуються необхідні документи для подання їх до КМДА для подальшої підготовки рішення КМР про передачу до комунальної власності територіальної громади міста Києва нежитлового приміщення для облаштування амбулаторії лікарів сімейної медицини у 20 мікрорайоні ж/м «Вигурівщина-Троєщина».

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected] 

Підписка на новини від Деснянської РДА