Головна  →  Оголошення  →  18 квітня 2019

Валентина Романюк: «Сьогодні Товариство Червоного Хреста України відзначає 101 річницю своєї діяльності»

 

18 квітня 2019-го року Товариство Червоного Хреста України відзначає 101 річницю своєї діяльності. Понад сторіччя в нашій країні Товариство допомагає тим, хто цього потребує найбільше.

Щоденно Товариство втілює в життя гуманістичні цінності, опікується долею людей з найуразливіших категорій, пропагує в суспільстві ідеали добра та милосердя. У різні історичні періоди – як у мирний час, так і при збройних конфліктах та надзвичайних ситуаціях – Червоний Хрест є надійним помічником держави в її гуманітарній діяльності.

За підтримки Постійної Комісії Київської міської ради з питань охорони здоров`я та соціального захисту населення Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України в рамках відзначення дня створення Товариства проводить в Колонній залі КМДА 24 квітня 2019-го року форум «Намисто милосердя».

У програмі Форуму – детальне знайомство з діяльністю та програмами Червоного Хреста м. Києва, обговорення та визначення пріоритетних напрямків діяльності, фінансової підтримки Товариства.

До участі у Форумі запрошені депутати Верховної Ради України, посли іноземних держав, депутати Київради, представники Національного комітету Товариства, міської влади, благодійники, представники громадських організацій, волонтери та активісти Товариства.

«Товариство Червоного Хреста України народилося у той час, коли люди потребували захисту, допомоги, співчуття. За 101 рік діяльності Товариство ствердило свою гуманітарну роль у суспільстві, ставши його надійною опорою та організацію, куди люди можуть звернутися за підтримкою у найскрутніші часи. Основні напрямки діяльності Товариства – гуманітарні операції, медико-санітарна допомога, психосоціальна підтримка, санітарно-просвітницька діяльність, навчання надання домедичної допомоги, донорство, волонтерський рух. Тож допоможемо скласти намисто милосердя своїми благодійними вчинками», –  говорить голова Деснянської районної організації Товариства Червоного Хреста України Валентина Романюк.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА