Віталій Кличко передав 2000 аптечок екстреної допомоги на передову.
Київський міський голова Віталій Кличко передав бійцям на передовій в зоні АТО 2000 аптечок екстреної допомоги. Відвезуть їх бійцям інструктори з тактичної медицини, які також проведуть інструктаж щодо застосування препаратів та надання невідкладної допомоги.
– Сьогодні ми передаємо бійцям на передову 2000 військових аптечок, які ми закупили з моїм братом Володимиром у США. Вартість однієї – 100 доларів, і вони укомплектовані за вимогами НАТО. Крім того, ми віддрукували перекладені брошури-інструкції для бійців, аби вони могли надати невідкладну допомогу собі або пораненому товаришеві, – зазначив мер столиці.
Віталій Кличко висловив сподівання, що нові аптечки допоможуть зберегти не одне життя українських бійців.
– Дуже шкода, що великий відсоток наших втрат зумовлений саме тим, що бійцям не була вчасно надана необхідна екстрена допомога, – заявив Віталій Кличко.
Радник Президента, відомий волонтер Юрій Бірюков, який був присутній при передачі, зазначив, що розподіл аптечок відбудеться з урахуванням планів ротації, щоб забезпечити саме тих хлопців, які перебуватимуть на передовій найближчим часом.
Інструктори з тактичної медицини розповіли, що аптечки укомплектовані кровоспинними препаратами, тактичними джгутами, наклейками від торокальних поранень та термоковдрами. Кожен військовий, який отримає аптечку, пройде обов’язковий інструктаж щодо використання препаратів.