Портал в режимі тестування та наповнення
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Створено ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації

Опубліковано 22 березня 2024 року о 10:17


Керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» з метою забезпечення участі громадськості в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, налагодження ефективної взаємодії Деснянської райдержадміністрації з представниками інститутів громадянського суспільства, 20 березня 2019-го року розпочалося формування нового складу Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації.

У період з 20 до 29 березня 2019-го року (крім вихідних днів) працівниками відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Деснянської РДА проводився прийом документів від представників інститутів громадянського суспільства для участі в ініціативній групі з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради. Відповідне оголошення було розміщено на офіційному веб-сайті Деснянської райдержадміністрації за http://desn.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=28148%3A2019-04-03-11-12-20&catid=326%3A2012-03-07-14-41-25&Itemid=3149&lang=ua

Відтак, протягом зазначеного періоду, взяти участь у роботі ініціативної групи виявили бажання представники 5 інститутів громадянського суспільства: БО «Благодійний фонд «Єлісей», ГО «АДРЕМ Ю Ей», Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА», ГО «Світла оселя.», ГО «Деснянська Січ».

Також на черговому засідання Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації було вирішено включити до складу ініціативної групи шість  членів з діючого консультативно-дорадчого органу – голову Громадської ради Артура Аракеляна, заступників голови Олександра Калька, Євгена Шкулія, членів Дзюбу Валентину Іванівну, Багатурію Людмилу Дмитрівну та Плотникову Оксану Сергіївну.

Розпорядження Деснянської райдержадміністрації «Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації».

Розпорядження Деснянської райдержадміністрації від 03 квітня 2017-го «Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Деснянській районній в місті Києві адміністрації» втратило чинність.

15 квітня відбулося перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації. Головою ініціативної групи обрано заступника голови Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації Олександра Даниловича Калька.

«Завдання ініціативної групи – здійснити організаційно-правові заходи з підготовки і проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства. Не пізніше ніж за 45 календарних днів до проведення установчих зборів повідомлення, підготовлене ініціативною групою про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок поданих заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи та прізвище, ім’я, по батькові, електронну адресу та номер телефону відповідальної особи буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Деснянської райдержадміністрації», – говорить начальник відділу внутрішньої політики, зв`язків з громадськістю та ЗМІ Ірина Тадля.

Чергове засідання ініціативної групи заплановане на 19 квітня 2019 року. За результатами засідання, інформація про початок прийому документів від представників інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування нового складу при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації буде розміщена на офіційному веб-сайті Деснянської райдержадміністрації та сторінці в соціальній мережі «Facebook».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux