Портал в режимі тестування та наповнення
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

У 2013 році у Деснянському районі майже вдвічі було збільшено обсяги будівництва житла.

Опубліковано 09 січня 2014 року о 15:01
фото

 

У 2013 році у Деснянському районі було збудовано майже вдвічі більше житла порівняно з 2012 роком. Зокрема, було введено в експлуатацію три житлових будинки у 20 мікрорайоні на перетині вулиць Закревського та Милославська, один житловий будинок по вул. Лісківська, 7, а також ще три житлових будинки по вул. Милославська, у яких мешканці столиці отримають соціальне житло. Загалом протягом 2013 року у Деснянському районі збудовано сім житлових будинків загальною площею близько 121,6 тисячі кв. м та загальною кількістю квартир 2053.

Крім житлових будинків у районі будується чимало об’єктів торговельно-розважального призначення. Так протягом 2013 року було відкрито та введено в експлуатацію два торговельних супермаркети – “Новус” біля станції метро “Чернігівська” та “Еко” по вулиці Радунській, 42/20, а також один з найбільших на лівому березі будівельних супермаркетів “Леруа Мерлен” біля станції метро “Лісова” по Броварському проспекту.

Також було збудовано та відкрито об’єкт спортивно-оздоровчого призначення “Палац спорту “Спорт лайф” по просп. Маяковського, 40–52. Це сучасний спортивний комплекс з тренажерними залами, басейнами для всіх вікових категорій, кафе, дитячим клубом, залами-студіями тощо. Поруч із комплексом було облаштовано і сквер зі спортивними та дитячими майданчиками, фонтаном, лавами для відпочинку і т. п.

Справжньою окрасою району стала відкрита у серпні приватна російсько-українська гуманітарна гімназія по вулиці Закревського, 42. Гімназія розрахована на 200 учнів, учбові класи обладнані сучасними партами, спеціальними меблями, інтерактивними дошками та мультимедійними проекторами, для початкових класів передбачені спальні кімнати. Гімназія має чи не найпотужніший фізкультурно-спортивний комплекс серед закладів освіти району: на території закладу розміщено спортивну залу, басейн на 25 м та стадіон з волейбольним майданчиком, які повністю готові до фізичної підготовки учнів.

– Обсяги збудованого житла у районі зростають, разом з цим зростає і кількість доступного житла на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича. Зважаючи на те, що є попит, ми маємо розвивати таке будівництво у районі і збільшувати обсяги соціального житла. Це значно розширить можливості тих мешканців, які вже давно чекають на отримання власного житла. Разом з тим, це нові робочі місця, податки у бюджет і, відповідно, розвиток інфраструктури. Забезпечення людей якісним, а головне доступним житлом – наші пріоритетні завдання, – зазначає голова Деснянської райдержадміністрації Станіслав Прокопенко.

За словами Станіслава Прокопенка, у районі значна увага також приділяється питанню забезпечення новозбудованих житлових мікрорайонів належною соціальною інфраструктурою і створенню комфортних умов для проживання деснянців.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux