Сьогодні у Деснянському районі демонтовано 4 незаконно встановлених МАФи.
У Деснянському районі продовжуються роботи із демонтажу незаконних тимчасових споруд. Працівники відділу контролю за благоустроєм Деснянської райдержадміністрації стежать за станом благоустрою району, контролюючи встановлення нових незаконних тимчасових споруд.
Так, з 31 жовтня на 1 листопада 2014 року вночі було незаконно встановлено тимчасові споруди по проспекту Маяковського, 15-17, 75, по вулиці Сабурова, 3 та по бульвару Вигурівському, 3.
Сьогодні зранку на виконання доручень Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища було демонтовано тимчасові споруди по названих адресах.
– Боротьба із незаконними МАФами і стихійною торгівлею у Деснянському районі не припиняється. Власники нововстановлених незаконних тимчасових споруд несуть відповідальність за несанкціоновані дії із самовільного встановлення МАФів. Усі новостановлені тимчасові споруди будуть демонтовані, а до порушників вживатимуться заходи адміністративного впливу та штрафні санкції, – сказав т.в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Вадим Онуфрійчук.




